شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش سفیدی عصر شنبه در گرامیداشت روز جهانی عصای سفید و تجلیل از داوطلبان بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل…

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش سفیدی عصر شنبه در گرامیداشت روز جهانی عصای سفید و تجلیل از داوطلبان بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل افزود: این کتب در قالب خدمات ویژه کتابخانه ای به حدود 250 نفر از روشندلان استان ارائه می شود.

وی با اشاره به تولید بیش از 80 عنوان کتاب گویا برای بخش روشندلان تصریح کرد: هم اکنون بالغ بر 800 عنوان کتاب بریل نیز در بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردیبل برای این قشر ساماندهی شده است.

به گفته سرپرست کتابخانه های عمومی استان جذب 50 داوطلب برای همکاری با بخش روشندلان این کتابخانه از دیگر اقدامات در راستای تکریم و توسعه فرهنگی در بین روشندلان بوده است.

وی بیشتر این همکاری ها را در راستای ضبط و تولید کتب گویای مورد تقاضای روشندلان در اتاق های ضبط کتابخانه مرکزی دانست و این اقدام را از مهمترین برنامه های فرهنگی مشارکتی دانست.

سفیدی با بیان اینکه نهاد کتابخانه ها تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به این بخش بکار خواهد بست، عنوان کرد: افتخار این نهاد این است که در کتابخانه مرکزی اردبیل، میزبان فرهیختگانی از قشر روشندلان است.

در پایان این نشست از داوطلبان منتخب بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *