سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۷

سرخيو رومرو، دروازه‌بان تيم ملي فوتبال آرژانتين در آستانه ديدار حساس اين تيم مقابل هلند در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014 برزيل…

سرخيو رومرو، دروازه‌بان تيم ملي فوتبال آرژانتين در آستانه ديدار حساس اين تيم مقابل هلند در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014 برزيل در گفت‌و‌گو با روزنامه «De Telegraaf» هلند گفت: در حال حاضر براي من و تيم ملي آرژانتين خيلي چيزها در حال رخ دادن است که درک کردنش کار ساده‌اي نيست. پس از نتايج ضعيفي که در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي کسب کرديم حالا در جام بيستم به مرحله نيمه‌نهايي رسيده‌ايم و بايد به مصاف هلند برويم. حالا بايد مقابل مربي پيشينم يعني لوئيز فن‌خال قرار بگيرم، مربي که خيلي مديون او هستم.

وي افزود: زماني که در سال 2007 به آلکمار هلند ملحق شدم وارد دنيايي جديد شدم. کل دوران جواني‌ام را در تيم ريسينگ آرژانتين سپري کردم، جايي‌که اولين بازي حرفه‌اي‌ام را انجام دادم. با پيوستن به آلکمار در هلند غريبه بودم، در اتاق رختکن همه به زبان هلندي صحبت مي‌کرديم ولي فن‌خال با من به زبان اسپانيايي صحبت مي‌کرد و اين برايم خيلي مهم بود، چون اولين تجربه‌ام خارج از خانه برايم دشوار بود و فن‌خال به لحاظ رواني خيلي کمکم کرد. فن‌خال ناجي من بود و به همين خاطر رابطه خيلي خوبي با او دارم.

رومرو 27 ساله تا کنون در تمامي پنج بازي آرژانتين در جام بيستم حضور داشته و مسئول حفاظت از دروازه آلبي‌سلسته بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.