جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۰

  مصدوميت تاندون پاي چپ رونالدو، ستاره فوتبال پرتغال در رئال مادريد باعث شده او نتواند در تمرينات گروهي اين تيم و ديدارهاي…

  مصدوميت تاندون پاي چپ رونالدو، ستاره فوتبال پرتغال در رئال مادريد باعث شده او نتواند در تمرينات گروهي اين تيم و ديدارهاي دوستانه حضور پيدا کند. همين باعث شده اتحاديه فوتبال پرتغال نگران حضور او در جام جهاني و بخصوص بازي اول اين جام باشد.

در حال حاضر رونالدو در اردوي پرتغال در شهر نيوجرسي آمريکا به تنهايي تمرين مي کند و هنوز پزشکان به او مجوز حضور در تمرينات گروهي را نداده اند. با اين حال خود رونالدو اميد زيادي براي حضور در جام جهاني دارد و در آخرين مصاحبه اش هم به اين مسئله اشاره کرده است.

ستاره اول رئال مادريد در اين ارتباط گفته است: بدون ترديد از اينکه قرار است در جام جهاني برزيل بار ديگر کاپيتان تيم ملي پرتغال باشم به خودم مي بالم. بدون ترديد اين مسئوليتي سخت خواهد بود که از همين حالا فشار آن را بر روي شانه هايم احساس مي کنم. شايد ما بختي براي قهرماني در جام جهاني 2014 نداشته باشيم اما مي خواهيم با تمام توان به مصاف حريفان برويم. بازي در برزيل براي ما که هم زبان مردم اين کشور هستيم از جذابيت زيادي برخوردار است و مي دانم در اين کشور هم طرفدار زيادي داريم.

رونالدو در ارتباط با آخرين وضعيت پاي مصدومش گفت: مصدوميت من رو به بهبودي است و اميدوارم بتوانم برابر آلمان که يک بازي سخت است به ميدان بروم. اين روزها جدا از تيم تمرين مي کنم اما اميدوارم تا چند روز آينده پرشکان مجوز حضور کاملم را در تمرينات گروهي بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.