شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۲

لس‌آنجلس تايمز پس از شکست سنگين پرتغال مقابل آلمان مهم‌ترين نگراني پائولوبنتو مصدوميت کريستيانو رونالدو بود که حضور او در بازي‌هاي آينده را…

لس‌آنجلس تايمز پس از شکست سنگين پرتغال مقابل آلمان مهم‌ترين نگراني پائولوبنتو مصدوميت کريستيانو رونالدو بود که حضور او در بازي‌هاي آينده را با ابهام همراه کرده است.

در روزهاي گذشته صحبت‌هاي زيادي در اين رابطه مطرح شد از جمله اينکه جراح پاي رونالدو به اين بازيکن توصيه کرده بود که اگر مي‌خواهد مصدوميتش تشديد نشود بهتر است ديگر در جام جهاني به ميدان نرود. با اين حال پزشک تيم ملي پرتغال گفته بود که اين بازيکن مي‌تواند بدون مشکل در بازي‌هاي آينده اين تيم حضور داشته باشد.

امروز و در آخرين تمرين تيم ملي پرتغال کريستيانو رونالدو بدون اينکه توصيه‌اي از سوي پزشکان مبني بر تمرين نکردن او وجود داشته باشد، پابه‌پاي ساير بازيکنان کار کرد اما پس از اينکه دقايقي از تمرين گذشت رونالدو به دليل دردي که در زانوي خود احساس مي‌کرد از زمين خارج شد و در حالي که روي زانوي مصدوم خود يخ گذاشته بود، بار ديگر نتوانست در کنار هم‌تيمي‌هايش تمرين کند.

البته هندل پوستيگا مهاجم پرتغال امروز در اظهار نظري گفته بود رونالدو براي بازي‌هاي بعد آماده مي‌شود و نگراني از اين بابت وجود ندارد.

به نظر مي‌رسد رونالدو بر سر دو راهي مهمي قرار گرفته است. از يک سو جام جهاني را پيش رو دارد که خود او توانسته بود با درخشش در ديدار برابر سوئد اين موفقيت را براي کشورش به دست بياورد و از سوي ديگر توصيه پزشکان که به او نسبت به سلامتي‌اش هشدار داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.