جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۴

 در حالي که تيم‌هاي برزيل و آرژانتين در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني قرار دارند، رونالدو ابراز علاقه کرده فينال اين جام…

 در حالي که تيم‌هاي برزيل و آرژانتين در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني قرار دارند، رونالدو ابراز علاقه کرده فينال اين جام بين اين دو تيم برگزار شود.

برزيل با کلمبيا ديدار مي‌کند و آرژانتين هم مقابل بلژيک قرار مي‌گيرد. اگر آنها با پيروزي در اين ديدار، بازي‌هاي مرحله نيمه نهايي خودشان را هم با برد پشت سر بگذارند، فينالي رويايي بين دو رقيب ديرينه آمريکاي جنوبي برگزار خواهد شد.

رونالدو در اين زمينه گفت: رويايم برگزاري ديدار فينال بين برزيل و آرژانتين است. البته بايد بگويم آلمان هم تاکنون نمايش خوبي داشته و شايسته رسيدن به فينال است. فکر مي‌کنم آلمان مي‌تواند فرانسه را شکست دهد و برزيل هم مقابل کلمبيا به برتري مي‌رسد. در نيمه نهايي هم برزيل شانس شکست دادن آلمان را دارد.

رونالدو در مورد تيم ملي برزيل هم گفت: رويارويي با کلمبيا بازي جذابي خواهد بود. برزيل تاکنون نمايش خوبي نداشته اما اميدوارم مقابل اين تيم خوب بازي کرده و به پيروزي برسد. نمايش برزيل ما را تا حدودي نا اميد کرده اما مهم اين است که به پيروزي برسيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.