چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۰۴

کريستيانو رونالدو در بازي برگشت برابر بايرن‌ مونيخ موفق شد دو گل براي تيمش به ثمر برساند تا تعداد گل‌هايش در رقابت‌هاي اين…

کريستيانو رونالدو در بازي برگشت برابر بايرن‌ مونيخ موفق شد دو گل براي تيمش به ثمر برساند تا تعداد گل‌هايش در رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان اروپا را به عدد 16 برساند و با کنار زدن ژوزه آلتافيني و ليونل مسي تنها بازيکن ليگ قهرمانان باشد که در يک فصل شانزده گل به ثمر رسانده است.

کريستيانو رونالدو پس از صعود تيمش به ليگ قهرمانان اروپا گفت: بازي بسيار خوب و کاملي برابر بايرن‌ مونيخ به نمايش گذاشتيم. زدن سه گل به بايرن‌ مونيخ در نيمه نخست باور نکردني بود‌. ما از همان ابتداي مسابقه اعتماد به نفس بالا و انگيزه زيادي داشتيم که به فينال اين رقابت‌ها راه يابيم. مي‌دانستيم که بازي در آليانس‌آره‌نا کار آساني نيست. اما گل زودهنگام راموس به ما کمک کرد تا اين ديدار را با پيروزي پر گل پشت سر بگذاريم. به نظرم شايسته حضور در ديدار فينال بوديم. از همه بازيکنان رئال مادريد که تلاش زيادي براي موفقيت تيم کردند تشکر مي‌کنيم. سه، چهار سال بود که در نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا شکست مي‌خورديم اما اکنون توانستيم با شايستگي به فينال ليگ قهرمانان اروپا راه يابيم.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد درباره رکوردشکني در ليگ قهرمانان اروپا گفت: به دنبال رکوردشکني بودم اما اگر اين اتفاق رخ نمي‌داد ديوانه نمي‌شدم. بايد از گرت بيل به خاطر پاس زيبايش تشکر کنم. گل‌هاي من محصول تلاش همه بازيکنان تيم است. از اين که رکورد گلزني در يک فصل ليگ قهرمانان اروپا را شکست دادم بسيار خوشحالم. اکنون تنها به يک چيز فکر مي‌کنم آن هم کسب قهرماني در اين رقابت‌هاست. فينال‌ها هميشه پيچيده و نزديک هستند. برايم مهم نيست که تيم مورينيو به فينال بيايد يا تيم ديگر. فينال در کشور من برگزار مي‌شود و مي‌خواهم قهرماني را هر طور که شده کسب کنم.

کريستيانو رونالدو با دو گلي که در بازي برابر بايرن مونيخ به ثمر رساند تعداد گل‌هايش در تاريخ ليگ قهرمانان اروپا را به 67 گل رساند تا با رکورد ليونل مسي برابري کند. رائول با 71 گل برترين گلزن تاريخ ليگ قهرمانان اروپاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *