یکشنبه، ۰۶ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۴

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد ارس با تلاش‌های شبانه‌روزی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاران طی یکسال گذشته…

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد ارس با تلاش‌های شبانه‌روزی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاران طی یکسال گذشته تحولات اساسی داشته و روند توسعه و پیشرفت خود را پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد حسن‌نژاد در آیین کلنگ‌زنی و افتتاح 12 پروژه سرمایه‌گذاری در محدوده نوردوز، بر لزوم توجه به بهسازی جاده مرزی و رفع نقاط حادثه‌خیز در راستای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران در نوار مرزی تاکید کرد.

حسن‌نژاد توسعه منطقه منفصل نوردوز را منوط به تکمیل زیرساخت‌ها و افزایش سرمایه‌گذاری و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری دانست و افزود: آغاز عملیات اجرایی چندین پروژه سرمایه‌گذاری دیگر در این منطقه، بیانگر رشد و پیشرفت و افزایش تقاضای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس است.

وی با قدردانی از سرمایه‌گذاران منطقه آزاد ارس، اضافه‌کرد: از فعالان اقتصادی موجود حمایت خواهیم کرد تا زمینه جذب سرمایه‌گذاران جدید فراهم شود، چرا که یکی از راهکارهای خروج از رکود اقتصادی کشور افزایش حضور سرمایه‌گذار است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.