چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۹۳ - ۰۳:۱۴

شهردار ساوه گفت: کم‌آبی دستیابی به اهداف توسعه‌ای فضای سبز در این شهر را با چالش مواجه کرده است. «کامران جوادی» در گفت‌وگو…

شهردار ساوه گفت: کم‌آبی دستیابی به اهداف توسعه‌ای فضای سبز در این شهر را با چالش مواجه کرده است.

«کامران جوادی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه‌ی مرکزی، اظهار کرد: گرمای شدید هوای این شهر و عدم کیفیت آب برای آبیاری فضای سبز از دیگر چالش‌های پیش‌رو برای تحقق اهداف توسعه‌ای در این حوزه است.

وی ادامه داد: با وجود هزینه‌های بسیاری که برای توسعه‌ی فضای سبز شهر ساوه صرف می‌شود اما، موانع پیش‌رو سبب شده است که چهره‌ی زیبایی از این شهر تاریخی کهن در نظر شهروندان تجسم نشود.

شهردار ساوه با اشاره به مشکل کم‌آبی در سطح شهر یادآور شد: شهروندان ساوجی نیز باید با مد نظر قرار دادن مشکل کمبود آب و با تدوین برنامه زمان‌بندی، آبیاری باغچه و فضای سبز منازل خود را مدیریت کنند.

جوادی با اشاره به فضای جدیدی که بر مدیریت شهری این شهر حاکم شده است، گفت: کار علمی توأم با برنامه‌ریزی و نظم و انضباط کاری محور فعالیت‌های شهرداری و سازمان‌های وابسته است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت علمی در برنامه‌ریزی شهری در قالب مدیریت مشارکتی و دخالت همگان در اداره‌ی امور شهری، به عمران و آبادانی توأم با ایجاد روحیه‌ی سرزندگی در شهر منجر می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.