جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۳۶

مراسم معرفی بازیگر نقش شهید استاد مطهری در سریال معمای شاه، با حضور علی مطهری و عوامل این مجموعه در خانه موزه استاد…

مراسم معرفی بازیگر نقش شهید استاد مطهری در سریال معمای شاه، با حضور علی مطهری و عوامل این مجموعه در خانه موزه استاد مطهری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این رونمایی علی مطهری گریم بازیگر نقش استاد مطهری را قابل قبول دانست و گفت: این گریم در مجموع قابل قبول است و نزدیک به 90 درصد شباهت وجود دارد. البته نکاتی نیز وجود دارد که امیدوارم برطرف شود.

او در ادامه خطاب به بازیگر نقش استاد مطهری که رسول توکلی است گفت: امیدوارم نقش استاد را خوب ایفا کنید و هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر باشد، بهتر خواهد بود.

محمدرضا ورزی کارگردان “معمای شاه” نیز درباره این مجموعه توضیحاتی را ارائه داد و گفت: مجموعه معمای شاه مربوط به دوران سلطنت محمدرضا پهلوی است. طبیعتا در پروسه سلطنت محمدرضا پهلوی و آغاز نهضت حضرت امام شخصیت‌هایی حضور داشتند که قهرمانان ما در تاریخ هستند. یکی از آن ها آیت‌الله مطهری است.

او در ادامه با اشاره به مجموعه 60 قسمتی معمای شاه درباره روند تولید این مجموعه نیز توضیحاتی را در میان حضار ارائه داد و گفت: 65 درصد تصویربرداری این مجموعه به سرانجام رسیده است و در آینده قرار است در شهرک غزالی و برخی لوکیشن‌ها بقیه تصویربرداری انجام بگیرد.

او ابراز امیدواری کرد که این مجموعه خروجی خوبی به لحاظ محتوایی داشته باشد.

کارگردان معمای شاه درباره زمان پخش این مجموعه در مراسم رونمایی از بازیگر استاد مطهری گفت: معمای شاه اوایل تابستان پخش می‌شود. این مجموعه جمعه شب‌ها ساعت 22:30 از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

او ادامه داد: پایان این مجموعه همراه با پیروزی انقلاب خواهد بود.

در ادامه این مراسم رسول توکلی بازیگر نقش شهید مطهری با اشاره به اینکه بازی کردن در نقش استاد مطهری بسیار سخت است، گفت: هم بازی و هم طراحی گریم این شخصیت بسیار دشوار است اما دلم روشن است.

او در ادامه از علی مطهری خواستار شد تا کمک‌های لازم را برای ایفا کردن درست نقشش داشته باشد.

این بازیگر همچنین به گریم نقشش اشاره کرد و گفت: گریمی که بر روی من انجام شد بسیار سخت بود به جهت اینکه یک گریم ساده نبود و با ظرافت تمام از قطعاتی استفاده شد که چهره ام شبیه به استاد مطهری باشد.

مراسم رونمایی از چهره‌پردازی بازیگر نقش استاد مطهری که توسط خلج اجرا شده بود، در خانه موزه استاد مطهری برگزار شد. در این مراسم علاوه بر عوامل سریال معمای شاه، محمدرضا ورزی، علی لدنی، علی مطهری همسر و فرزندان وی نیز حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، رسول توکلی به عنوان بازیگر نقش شهید مطهری معرفی شد. این بازیگر پیش از این در سریال پلیسی هوش سیاه مسعود آب پرور ایفای نقش کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.