یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۰

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، همزمان با سی‌امین سالگرد تأسیس شماران سیستم از محصولات داشبورد مدیریتی و تعداد دیگری محصول نرم افزاری جدید…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، همزمان با سی‌امین سالگرد تأسیس شماران سیستم از محصولات داشبورد مدیریتی و تعداد دیگری محصول نرم افزاری جدید با حضور مقامات و فعالان عرضه نرم افزار و سخت افزار کشور رونمایی می‌شود.

بر اساس این گزارش، داشبورد نرم افزار مدیریتی برای کمک به تصمیم گیری دقیق در پیشبرد اهداف سازمان است و همچنین ابزاری برای ارزیابی عملکرد و نظارت بر فعالیت‌های به منظور هوشمندی کسب و کار یا BI است.

این گزارش می افزاید که محصول نرم افزار ارتباط چند رسانه‌ای نیز به دلیل این که امروزه علاوه بر امکان برقراری ارتباط از طریق صدا و سیما نیاز‌مندی‌های دیگری مورد توجه مردم قرار گرفته است، تولید و ارائه می‌شود. چرا که از مهمترین نیاز‌ها انتقال تصویر افراد در هنگام گفتگو و مشاهده محیط و به اشتراک گذاری وسایل کار و پس از آن امکان کنترل و هدایت آن‌ها از راه دور است.

گفتنی است شرکت شماران به پشتوانه 30سال تجربه به پیشبرو در نوآوری و خلاقیت در عرصه فناوری اطلاعات در ایران بوده و حضوری موفق در تولید نرم افزار‌های پایه‌ای داشته است.

انتهای پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.