چهارشنبه، ۰۹ تیر ۹۵ - ۱۰:۳۲
موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا

رونمایی از طرح مفهومی موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا در حالی انجام شده که یانس اسلاپینز  Jans Slapins طراحی این موتور سیکلت الکتریکی…

رونمایی از طرح مفهومی موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا در حالی انجام شده که یانس اسلاپینز  Jans Slapins طراحی این موتور سیکلت الکتریکی را به‌صورت مستقل در لندن دنبال کرده که طرح مفهومی موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا در واقع یکی از آخرین کارهای این طراح مشهور بوده و در این طراحی وی توانسته است یک پروژه مجازی جالب برای موتورسیکلت تسلا طراحی کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

  موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا که با عنوان «کانسپت M» یا مدل M نام برده می‌شود، پیش‌نمایشی از یک موتورسیکلت الکتریکی از سازنده خودروهای الکتریکی در کالیفرنیاست. این موتورسیکلت از یک موتور الکتریک با قدرت ۲۰۴ اسب‌بخار استفاده می‌کند و چهار حالت رانندگی کامپیوتری شامل «مسابقه‌ای»، «کروز»، «استاندارد» و «اکو» برای آن برنامه‌ریزی شده است. انرژی موردنیاز موتور الکتریکی از باتری‌های لیتیومی تأمین می‌شود که تا جای ممکن در ارتفاع پایین فریم آلومینیومی موتورسیکلت نصب شده‌اند. همچنین در این موتور سیلکت، هیچ خبری از چیزی به نام دنده نیست.

موقعیت باک بنزین موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا به‌عنوان فضایی برای حمل وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند یک کلاه ایمنی بزرگ را در خود جای دهد. چرخ‌ها نیز از جنس فیبر کربن ساخته شده‌اند تا به این وسیله وزن کلی کاهش پیدا کند. همچنین سیستم تعلیق نیز در عقب و شاخه‌ها جلو از «مونو شوک» استفاده می‌کند. باید دید که این طرح می تواند نظر ایلان ماسک را به خود جلب کند یا این که به کلی برنامه عوض خواهد شد.

با هم در میهن پست تصاویری از موتورسیکلت الکتریکی مدل M تسلا را تماشا می کنیم

منبع: silodrome

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *