پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۰

وين روني مدعي شد که هم‌تيمي سابقش روي بردن جوايز انفرادي تمرکز کرده است. روني و رونالدو از سال 2004 تا 2009 در…

وين روني مدعي شد که هم‌تيمي سابقش روي بردن جوايز انفرادي تمرکز کرده است. روني و رونالدو از سال 2004 تا 2009 در منچستريونايتد همبازي بودند و توانستند سه بار قهرمان ليگ برتر و يک بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شوند.

به نقل از فارس، رونالدو با مبلغ 80 ميليون پوند در سال 2009 به رئال مادريد منتقل شد و عملکرد فوق‌العاده ستاره پرتغالي در پايتخت اسپانيا او را با مرحله‌اي رساند که بسياري او را بهترين بازيکن دنيا مي‌دانند.

عملکرد رونالدو در سال 2013 باعث شد تا براي دومين بار برنده توپ طلا شود و روني معتقد است که بازيکن 29 ساله با اين جوايز انگيزه مي‌گيرد، در حالي که او روي کمک به تيمش تمرکز کرده است.

روني اظهار داشت:‌ من بازيکني نيستم که مثل کريستيانو رونالدو به جوايز انفرادي نياز داشته باشم. او مجبور است که اين افتخارات را به دست آورد و شما به اين دليل تحسينش کنيد.

وي ادامه داد: من بيشتر دوست دارم به همراه تيمم افتخار کسب کنم. مي‌توانيد ببينيد که رونالدو چگونه است. او به دنبال لحظات خودش است و براي من بيشتر مهم است که تيمم افتخار کسب کند.

بازيکن تيم ملي فوتبال انگليس خاطرنشان کرد: من عنوان بهترين بازيکن سال شوراي فوتبال حرفه‌اي را دريافت کردم اما اين جايزه اصلا به خوبي قهرماني با منچستريونايتد نيست.

وي اضافه کرد: امسال هيچ افتخاري کسب نکردم بنابراين اميدوارم بتوانم در جام‌جهاني اين کار را انجام دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.