چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جبارزاده بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری بیست و نهمین دوره تور دوچرخه سواری ایران…

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جبارزاده بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری بیست و نهمین دوره تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) اظهار کرد: از این اتفاق مهم ورزشی باید برای رساندن پیام صلح و دوستی ملت ایران به جهانیان به نحو شایسته استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید ارتقا روابط بین الملل و رفع مشکلات با کشورهای جهان و همچنین نشان دادن چهره انسان دوستانه ایران در اولویت بوده و برگزاری تور دوچرخه سواری آذربایجان فرصت مناسبی برای ابراز این سیاست در سطح بین المللی است.

جبارزاده خاطرنشان کرد: برگزاری مداوم و مستمر این تور در 28 سال گذشته که یکی از اتفاقات نادر ورزشی کشور است، نشان از قدمت و ریشه دار بودن آن دارد و باید تلاش کنیم این تور که هم اکنون موفق به کسب سطح نیمه حرفه ای شده در سال های آتی در سطح حرفه ای برگزار شود.

وی گفت: در این تور و به لحاظ حضور تیم های خارجی و داوران و نمایندگانی از کشورهای مختلف، به طور مستقیم حداقل با 20 کشور در ارتباط خواهیم بود و این فرصت مناسبی است تا پیام صلح و انسان دوستی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانیم.

جبارزاده همچنین از مسوولان برگزاری تور خواست به لحاظ همزمانی این تور با مذاکرات هسته ای کشور در برگزاری هرچه بهتر آن تلاش کنند و با پوشش مناسب خبری این تور، چهره واقعی جمهوری اسلامی را به همگان نشان دهند.

وی گفت: زمانی که استان را تحویل گرفتیم از نظر مالی ˈ کفگیر به ته دیگ خورده بودˈ والا دوست داشتیم تمام هزینه های تور را خودمان پرداخت کنیم، از این رو وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون دوچرخه سواری در تامین بخشی از هزینه های تور همکاری کنند.

وی همچنین پیشنهاد داد در طراحی پیراهن طلایی تور در صورتی که ایراد فنی نداشته باشد از عکس و الگوهای غیرت آذربایجان همچون شهید باکری و دیگر سرداران شهید استفاده شود.

بیست و نهمین دوره تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) بیست و هفتم خرداد ماه جاری تا یکم تیرماه سالجاری برگزار می شود

جلسه ستاد هماهنگی برگزاری بیست و نهمین دوره تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) امروز با حضور اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور ،  شبستری معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی ، سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان استان ، شهرتی فر فرماندار شهرستان تبریز ، مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی و مسئولان کمیته های ستاد برگزاری به انجام رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.