شنبه، ۱۵ آبان ۹۵ - ۰۶:۴۶
رویش مجدد مو

رویش مجدد مو با فناوری جدید کمپانی شارپ موضوعی است که این روزها مورد توجه خاص افرادی قرار گرفته است که نه تنها…

رویش مجدد مو با فناوری جدید کمپانی شارپ موضوعی است که این روزها مورد توجه خاص افرادی قرار گرفته است که نه تنها این افراد تلاش دارند که موی سر کم پست خود را  تقویت نمایند بلکه بتوانند بدون کاشت مو ، موهای از دست رفته خود را باز یابند. که البته همه این مشکلات از ریزش مو شروع می شود ی بنابراین جدیدا کمپانی شارپ ادعا کرده است که تکنولوژی یون Promots می تواند در رشد موها اثر گذار باشد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

شارپ ادعا کرده است که با تکنولوژی یون Plasmacluster نه تنها می تواند در رویش مجدد مو به افراد کمک کند بلکه این شرکت که قبلا برای ضد عفونی کردن و رفع بوی بد هوا تکنولوژی یون Plasmacluster را طراحی کرده است،  می تواند با آن به رشد موها در افراد کمک کند. این ادعا باعث می شود که شرکت های الکترونیکی نگاه جدیدی به صنعت زیبایی داشته باشند.
رویش مجدد موها اگر چه به حال فقط با کاشت آن امکان پذیر بوده اسا اما کمپانی شارپ اعلام کرده است که مطالعات انجام شده توسط محققان این شرکت نشان داده است که تکنولوژی یون Plsmacluster می تواند به توانایی به پوست سر برای حفظ رطوبت بیشتر کمک کند که می تواند باعث شود محیط مناسب تری برای رویش و رشد موها ایجاد کند.

رویش مجدد مو
مطالعه بر روی طرح رویش مجدد مو با فناوری یون Promots کمپانی شارپ بر روی ۱۱۵ داوطلب از رده های سنی ۲۰ تا ۷۰ سال انجام شده است. در این مطالعه در حدود دو سانتی متر از موی اطراف سر از سمت چپ تا سمت راست سر افراد تراشیده شده بود. بخش تراشیده شده سمت راست سر این افراد روزانه در حدود ۲۰ دقیقه در معرض یون های Plusmacluster قرار می گرفته است در حالی که بخش تراشیده شده سمت چپ سر این تحت هیچ گونه یونی قرار نمی گرفته است.

 

تعداد موهای رشد کرده در بخش تراشیده شده سمت راست سر این افراد در حدود ۵/۲ برابر بیشتر از تعداد موهای رشد کرده در بخش تراشیده شده سمت چپ سر این افراد بوده است.

مطالعه دیگری در همین زمینه – رویش مجدد مو با فناوری یون Promots کمپانی شارپ – بر روی حدود ۵۹ زن از رده سنی ۴۰ تا ۶۳ سال انجام شده است. در این مطالعه پوست سر نیمی از این زنان که موهای آن تراشیده نشده است در طول ۱۲ هفته روزانه در حدود ۵ دقیقه در معرض یون های Plasmacluster قرار می گرفته است. میزان چربی پوست سر این افراد بسیار بیشتر از چربی سر زنانی که در معرض این یون های قرار نگرفته اند، کاهش یافته و همچنین بنا بر گفته های این شرکت با استفاده ا این تکنولوژی در حدود ۶۴ درصد از باکتری های پوست سر که باعث ایجاد شوره و خارش پوست سر می شوند کاهش یافته است.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]quora[/highlight]

5 دیدگاه برای “رویش مجدد مو با فناوری یون Promots کمپانی شارپ + عکس”

 1. خندون گفت:

  بنظر من پیشگیری بهتر از درمانه.راه جلوگیری از ریزش مو کشف بشه بهتره

 2. راحله گفت:

  چه روش جالب.یعنی جواب میده!

 3. هلیا گفت:

  این تست رو روی افرادی انجام دادن که سرشون توانایی رویش مو داشته شاید برای افراد کم مو جواب نده

  1. پارمیس گفت:

   به نظر من هم نمیشه این قضیه رو به ادمهایی که کچل یا طاس هستن تعمیم داد

 4. بهارنارنج گفت:

  امیدوارم راه درمانش باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.