پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۳۹

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران، «ابراهیم حسن‌بیگی» رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه مراسم بزرگداشت و تجلیل مقام معلم و…

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران، «ابراهیم حسن‌بیگی» رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه مراسم بزرگداشت و تجلیل مقام معلم و استاد که در این دانشگاه برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مراسم به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت شهید مطهری برگزار شده و به قدردانی از اساتید و معلمان دانشگاه عالی دفاع ملی اختصاص یافت.  
 
وی افزود: بنا بر رویه و رسمی که در دانشگاه عالی دفاع ملی است یکی از دانشجویان سال اول متنی را قرائت می‌کند و در پاسداشت روز معلم خطاب به اساتید دانشگاه آن را قرائت می‌کند.
 
حسن بیگی تصریح کرد: در این مراسم از یکی از برجستگان حوزه علم و ادب همه ساله دعوت می‌شود که امسال نیز از برادر بزرگوار حسین مظفر دعوت شد که با توجه به سوابق ارزشمند ایشان در حوزه تعلیم و تربیت و این که از خانواده معظم شهدا و از معلمین برجسته کشور با سابقه وزارت آموزش و پرورش و نمایندگی مجلس و عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام است از بیانات ایشان استفاده کردیم.
 
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی درباره جایگاه این دانشگاه در میان دانشجویان گفت: دانشگاه عالی دفاع ملی به دلیل این که آموزش‌ها و پژوهش‌های آن در حوزه‌های راهبردی است تنها دانشگاهی است که در این حوزه فعال است.
 
وی افزود: با توجه به این که دانشگاه عالی دفاع ملی دارای ماموریت خاصی است تنها دانشگاهی است که به علوم راهبردی به طور ویژه تاکید دارد اما به لحاظ پژوهش‌ها و آموزش‌ها و رویه‌ها و مقررات خاص تنها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد.
 
وی خاطر نشان کرد: دانشگاه عالی دفاع ملی جزو برترین‌ها در امر تعلیم و تربیت چه به لحاظ آموزشی و چه پژوهشی و رساله‌های دکتری است و اساتید دانشگاهی در سایر دانشگاه‌ها اشاره دارند که این رویه در دانشگاه‌های عالی دفاع ملی بی‌نظیر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.