سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۱۱:۴۳

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قم، رویکرد خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم در پوشش و انعکاس اخبار را مناسب با گفتمان اعتدال دانست….

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قم، رویکرد خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم در پوشش و انعکاس اخبار را مناسب با گفتمان اعتدال دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه قم، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن ذاکری روز سه‌شنبه در جریان این بازدید با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از تلاش فعالان رسانه‌ای استان، از نزدیک با نحوه فعالیت خبرگزاری ایسنا آشنا شد.

وی با بیان اینکه پایه کار ایسنا بر عهده جوانان خوش انگیزه و خوش ذوق است، تاکید کرد: به رسالت دانشجویی خبرگزاری ایسنا بیشتر پرداخته شود و در انعکاس به هنگام اخبار، جریان های دانشجویی به سمت مطالبات مورد رضایت رهبر معظم انقلاب هدایت شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از نحوه عملکرد دانشجویان در جامعه به عنوان افسران جنگ نرم تعبیر می‌کنند که این مهم نشان از ارزش بالایی است که معظم‌له برای این قشر جامعه قائل هستند.

ذاکری، با بیان اینکه بسیاری از اخبار استان قم در صفحه سراسری خبرگزاری ایسنا، منتشر می‌شود، تصریح کرد: این مهم نشان دهنده اهمیت اخبار استان و کیفیت بالا آن در صفحه استانی است.

وی، با تاکید بر اینکه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) مجموعه موفقی است، تصریح کرد: به دلیل اهمیت ویژه‌ای که استان قم در کشور دارد تهیه اخبار در قم سخت و مشکل است و ایسنا در این عرصه موفق عمل کرده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قم، از خبرنگاران و اهل قلم به عنوان طلایه‌داران راستین عرصه خبر و اطلاع‌رسانی یاد کرد و افزود: خبرنگاران و اهالی رسانه، روشنگران و پیام‌رسانان جامعه هستند و زحمات و خدمات ارزنده آن‌ها شایسته تقدیر است.

ذاکری، با بیان این که رویکرد رسانه‌ها باید بر مبنای گردش صحیح اطلاعات و شناساندن نقاط ضعف و قوت کارها باشد، گفت: رسانه‌ها باید علاوه بر مطالبات مردمی و انعکاس به موقع و صحیح خبرهای استان، روح امید، سرزندگی و نشاط را به جامعه بدمند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قم، در پایان از تحریریه ایسنا بازدید و ضمن تبریک هفدهم مرداد، از تلاش‌ها و فعالیت‌های مجدانه سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم و خبرنگاران در انجام رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و کمک به توسعه و پیشرفت استان قدردانی کرد.

همچنین محمدجواد سلمی‌زاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم و سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم گزارشی از عملکرد این خبرگزاری، ارائه کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.