دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۵

حميدرضا سياسي در واکنش به اظهارات برخي بازيکنان از جمله خلعتبري مبني بر اينکه هر وقت به باشگاه پرسپوليس مي‌روند فقط به آنها…

حميدرضا سياسي در واکنش به اظهارات برخي بازيکنان از جمله خلعتبري مبني بر اينکه هر وقت به باشگاه پرسپوليس مي‌روند فقط به آنها گفته مي‌شود پول نداريم، اظهار داشت:‌ همه در جريان وضعيت قبلي باشگاه هستند. اگر منظور شما مصاحبه خلعتبري است که بايد بگويم که هنوز به صورت ريز وارد مشکلات او با باشگاه نشده‌ايم. ان‌شاءالله به زودي با يک گزارش مالي و بررسي پرونده عجمان، در عمق مشکل اين بازيکن قرار خواهيم گرفت تا اين موضوع حل شود.

به نقل از فارس، وي افزود: برخي بازيکنان بنا بر دلايلي امسال در کنار ما نيستند اما قطعا اين افراد براي جدايي خود از ما پول مي‌خواهند به همين دليل ما الان براي‌مان حفظ تيم حال حاضر و فصل آينده مهمتر از چيزهاي ديگر است. در باشگاه پرسپوليس بودجه‌اي محدود داريم و براي آينده برنامه‌ريزي و حساب‌ کرده‌ايم البته به گذشته هم فکر مي‌کنيم.

سياسي ادامه داد: با اين حرف‌هايم نمي‌خواهم بگويم بدهي گذشته به ما ربطي ندارد اما الان حفظ تيم و روزهاي پيش رو براي ما بسيار مهمتر از قبل است چون براي آينده بايد برنامه‌ريزي‌هاي بهتري داشته باشيم.

وي ادامه داد: پول هست اما بايد مديريت شود تا دچار مشکل و فعاليت‌هاي گذشته نشويم. بالاخره بدهاي‌هاي گذشته کم نيست و اگر بخواهيم روي گذشته ها تأکيد کنيم آينده را از دست مي‌دهيم پس بايد در اين زمينه بسيار با تمرکز مديريت کنيم که اين کار دايي و رحيمي را سخت مي‌کند.

رئيس هيأت مديره قرمزپوشان درباره مشکلات کريم باقري نيز گفت: مشکل باقري مثل بقيه فوتباليست‌ها است. او با من تماس گرفت و با او در اين چند روز صحبت کردم به همين دليل دنبال راهکارهايي هستيم تا باقري و بازيکنان به حقوق خود برسند اما باز هم مي‌گويم مهمترين وظيفه حال حاضر ما پرداختن به آينده است تا در آينده مثل گذشته نشويم.

سياسي درباره تعهدات اسپانسر تيم تصريح کرد: اسپانسر تيم تا الان به تمام تعهدات خود در قبال باشگاه با وجودي که هنوز چيزي را دشت نکرده جامه عمل پوشانده، ما طبق قرارداد مبالغي را بايد از اين اسپانسر مي‌گرفتيم که تا به امروز اين اتفاق افتاده است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا اين تعهد پرداخت حدود 2 ميليارد تومان در ماه به باشگاه پرسپوليس است نيز، گفت: بله همين حدود است اما تا به امروز اين اسپانسر به خوبي با ما همکاري کرده و هيچ مشکلي نبوده است.

رئيس هيأت مديره قرمزپوشان در پايان درباره مشکلات دايي و رحيمي به خاطر مسائل مالي در جذب بازيکن نيز، تأکيد کرد: ما بودجه‌اي تعريف شده را براي اين کار در نظر گرفتيم اما گرفتاري‌هاي مالي داريم. اگر بي‌گدار به آب بزنيم گذشته تکرار خواهد شد و به همين دليل بايد دايي و رحيمي يک مقدار مديريت کنند تا اين مشکلات را مهار کنيم. اگر انشاءالله اين اتفاق بيفتد و از اين روزهاي پرفشار خارج شويم خيلي زود به حالت ايده‌آل درخواهيم آمد البته من باز هم مي‌گويم ما براي رفع مشکلات گذشته نيز قدم برمي‌داريم اما به شرطي که به آينده ما ضربه نخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.