جمعه، ۳۱ فروردین ۹۷ - ۱۱:۲۹
رژیم غذایی عجیب

رژیم غذایی عجیب و داستان آن موضوعی است که بارها و بارها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در مورد آن مطالعه کرده اید و حتی…

رژیم غذایی عجیب و داستان آن موضوعی است که بارها و بارها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در مورد آن مطالعه کرده اید و حتی شاید در میان اطرافیانتان نیز افرادی باشند که رژیم غذایی عجیب و غریبی را دنبال کنند. درست مانند یک پیرزن اهل لیتوانی که مدعی شده است با رژیم غذایی عجیب  خود توانسته تومور مغزی اش را درمان کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

رژیم غذایی عجیب خانم استانیسلاوا مونست ویلن، پیرزن 70 ساله اهل لیتوانی از آن جهت جالب ، شنیدنی و حتی رسانه ای شده است که او بیش از یک دهه است ، چیزی جز شن و ماسه مصرف نکرده و با این رژیم غذایی ، تومور مغزی خود را درمان کرده است و حتی به قول خودش از زمان مصرف شن و ماسه بدنش در سلامت کامل به سر می برد.

رژیم غذایی عجیب

رژیم غذایی عجیب ویلن ، پیرزن 70 ساله موجب شگفتی پزشکان و حتی رسانه ها شده که خودش در این خصوص می گوید :

من به تومور مغزی بدخیم مبتلا بودم. پزشکان گفته بودند زیاد زنده نخواهم ماند. در آن زمان سطح هموگلوبین من 60 (پایین ترین سطح) بود. روزی در حال عبور از کنار ساحل رودخانه بودم که ناگهان فکری در سرم جرقه زد که شن و ماسه بخورم. مشتی ماسه در دهان گذاشتم؛ برای اولین بار کم مانده بود خفه شوم ولی بعدها به آن عادت کردم.

رژیم غذایی عجیب

 در حال حاضر، اعتقاد بر این است که خانم مونست ویلن به خوردن ماسه اعتیاد دارد. ولی او می‌گوید شن و ماسه سرشار از انواع مواد معدنی و املاح مورد نیاز بدن است و او با خوردن شن و ماسه نه تنها بیمار نشده بلکه سلامتی و طول عمر به دست آورده است.

پزشک معالج این پیرزن که زمانی تومور مغزی بدخیم را به درستی در سر او تشخیص داده بود به خبرنگاران گفته:

چندین سال از آخرین ویزیت او می گذرد. او کاملا سالم است و حتی هیچ گونه مشکل خونی هم ندارد و جالب این که او برای کوچکترین بیماری به پزشک مراجعه نکرده است.

رژیم غذایی عجیب

این پیرزن به شدت اصرار دارد که رژیم غذایی خود را به اشتراک بگذارد، معتقد است؛ شما نباید آن را با آب یا غذا مخلوط کنید وچیزی جز ماسه نباید بخورید در غیر این صورت بیمار خواهید شد. برای رفع تشنگی ماسه مرطوب بخورید و مدعی است شن و ماسه با رنگ های مختلف، مزه و طعم متفاوت دارند؛ بیشتر آنها ترش و شور هستند.

8 دیدگاه برای “رژیم غذایی عجیب یک پیرزن اهل لیتوانی همه را شگفت زده کرده است + عکس”

 1. رکسانا گفت:

  همش به تلقین و اعتقاد و باور شخصیش مربوط میشه بنظرم

 2. الی گفت:

  عجب فکری به سرش زده

 3. نارین گفت:

  عجب تجربه هایی رو هم کسب کرده

 4. حمزه گفت:

  آخه این چه کاریه؟

 5. سیمرغ گفت:

  چندش آوره😐😐😐

 6. آذین گفت:

  چه روش عجیب و غریبی

 7. سمندون گفت:

  اسمش باید تو گینس ثبت شده باشه

  1. رامیار گفت:

   قطعا ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *