سه شنبه، ۱۸ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۳

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: با توجه به وضعیت بحرانی دریاچه‌ی ارومیه و تأثیر آن بر آلودگی هوا، همکاری شهرداری‌های مناطق…

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: با توجه به وضعیت بحرانی دریاچه‌ی ارومیه و تأثیر آن بر آلودگی هوا، همکاری شهرداری‌های مناطق شش و هفت در ایجاد کریدورهای فضای سبز نقش مهمی در مقابله با ریزگردها دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، «محبوب عبدالله‌پور» در حاشیه‌ی بازدید از شهرداری منطقه هفت خاطرنشان کرد: احداث کانال‌های رواسان و کرجان نقش موثری در مهار سیلاب‌های اخیر داشته است.

وی جاری شدن سیل بر اثر وجود باران‌های شدید فصلی در حوزه‌ی منطقه‌ی هفت تبریز را یکی از مشکلات اهالی منطقه دانست و گفت: با تلاش شهرداری منطقه هفت و با احداث و تکمیل کانال‌های کرجان و رواسان این مشکل برطرف شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز با اشاره به تخریب واحدهای محدوده طرح شبدری خاطرنشان کرد: تخریب این واحدها نقش مهمی در تسریع اجرای طرح ملی رمپ ورودی و خروجی به اتوبان شهید باکری داشت که با جدیت و جسارت شهرداری منطقه هفت به انجام رسید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *