چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۳

حجت الاسلام سید ˈ ابراهیم رییسیˈ شامگاه سه شنبه در همدان به خبرنگار ایرنا گفت: مهمترین نیاز در مبارزه با فساد اقتصادی، تعامل…

حجت الاسلام سید ˈ ابراهیم رییسیˈ شامگاه سه شنبه در همدان به خبرنگار ایرنا گفت: مهمترین نیاز در مبارزه با فساد اقتصادی، تعامل و همکاری قوای سه گانه و استفاده از تمامی ظرفیت های کشور در راستای این امر بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی تاکید کرد: باید منشا مبارزه با فساد اقتصادی را فرمان هشت ماده ای رهبر معظم انقلاب قرار داد که تکلیف قوه مجریه، قضاییه و مقننه در آن به طور کامل و دقیق روشن شده است و موانع و راهکارهای عملیاتی شدن این فرمان نیز ارائه شده است.

وی تصریح کرد: بسترهای فساد در نظام پولی و بانکی و نظام صادرات و واردات و همه بخش هایی که زمینه فساد وجود دارد باید اصلاح شود.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: تا زمانی که بسترها و زمینه فساد اصلاح نشود به طور حتم هر روز شاهد پرونده جدید با موضوعی جدی در این زمینه خواهیم بود.

حجت الاسلام رییسی با بیان اینکه قوه مجریه باید بسترهای بروز فساد را اصلاح کند، گفت: دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی برخورد جدی و عبرت آموز خواهد داشت.

معاون اول قوه قضاییه شامگاه سه شنبه به منظور معارفه دادستان ویژه روحانیت غرب کشور در همدان حضور یافت.

7525/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.