چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۴

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فاضلی سه شنبه شب در نشست هم اندیشی اتاق اصناف با مسوولان امور مالیاتی اظهار کرد: اصناف تاکنون…

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فاضلی سه شنبه شب در نشست هم اندیشی اتاق اصناف با مسوولان امور مالیاتی اظهار کرد: اصناف تاکنون با مجموعه دولت در رسیدن به کنترل قیمتها و آرامش در بازار همکاری های خوبی داشته و این همکاری در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

وی برگزاری نشست مسوولان امور مالیاتی با اتاق اصناف را نشان از رویکرد دولت به حل مشکلات اصناف عنوان کرد و افزود: نزدیک شدن بخش دولت به مجموعه اصناف حفظ منافع نظام را به دنبال خواهد داشت.

فاضلی با اشاره به بروز برخی مشکلات مالیاتی برای مجموعه اصناف گفت: هیچ اتحادیه و صنفی نمی خواهد نسبت به پرداخت مالیات کوتاهی کند و مشکلات موجود با همراهی و همدلی برطرف خواهد شد.

رییس اتاق اصناف تهران با تاکید بر اجرای قانون توسط همه اظهار کرد: قانون استثنائاتی دارد که می توان از آنها برای برطرف کردن مشکلات اصناف بهره گرفت ضمن آنکه از فعالان صنفی دعوت می کنم تا اظهارنامه های مالیاتی خود را به موقع ارسال کنند.

نشست هم اندیشی فعالان اتاق اصناف تهران با مسوولان مالیاتی شامگاه سه شنبه با حضورعلی فاضلی رییس اتاق اصناف، حسین بنی صفار رییس کل امور مالیاتی شهر تهران، حسین وکیلی معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور و سرهنگ علی راقی معاون نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی تهران بزرگ در تالار سپیده تهران برگزارشد.

در این نشست تعدادی از روسای اتحادیه های صنفی نظرات خود پیرامون اظهارنامه های مالیاتی را با مسوولان امور مالیاتی در میان گذاشتند.

تهرام 9977**1565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.