پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۲

به گزارش ایرنا، حسین پیرموذن روز چهارشنبه در جلسه کمیته حمایت قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران استان اردبیل افزود: واحدهای تولیدی…

به گزارش ایرنا، حسین پیرموذن روز چهارشنبه در جلسه کمیته حمایت قضایی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران استان اردبیل افزود: واحدهای تولیدی طی سال های گذشته به علت نبود سرمایه در گردش و صدور اجرائیه از سوی بانک ها بهره وری خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه این رویکرد باعث از بین رفتن انگیزه تولید کنندگان شده اظهار کرد: یکی از مشکلات بخش خصوصی تفسیر متفاوت قانون توسط هیات مدیره های بانک هاست که امیدواریم در کمیته حمایت قضایی سایه تهدید را از سر واحد های تولیدی استان دور کنیم.

پیرموذن بیان کرد: اتاق بازرگانی اردبیل با تشکیل کمیته حمایت قضایی تلاش دارد در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران و حل معضلات سیستم بانکی با همکاری دستگاه های ذی ربط گام های عملی بردارد.

در این جلسه پرونده برخی واحدهای تولیدی با حضور مدیران بانک ها، معاون دادستان اردبیل و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذی ربط بررسی شد.

به گفته مسوولان بیش از 60 درصد از حدود 700 واحد تولیدی و صنعتی استان اردبیل راکد یا نیمه تعطیل هستند و واحدهای فعال موجود نیز بنابر ادعای صاحبان صنایع با حداقل ظرفیت خود فعالیت می کنند.

8123/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.