یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۰

به گزارش ایرنا، «شعبان فروتن» روز شنبه در جریان نشست دو عضو هیات رییسه اتاق ایران و اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع،…

به گزارش ایرنا، «شعبان فروتن» روز شنبه در جریان نشست دو عضو هیات رییسه اتاق ایران و اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان با استاندار ایلام بیان کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید به بخش خصوصی اهمیت مطلوبی داده و این عامل به گسترش روابط اقتصادی کشورمان با دیگر کشورها تبدیل شده است.

وی ادامه داد: استان ایلام نیز به سبب همجواری با کشور عراق دارای شرایط مناسبی به منظور گسترش روابط با این کشور است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه روند فعالیت های اقتصادی در مرز مهران با کشور عراق رو به گسترش بوده و فعالان بخش خصوصی روابط مطلوبی با تجار طرف مقابل دارند.

رییس اتاق بازرگانی ایلام افزود: روزانه بین 700 تا 800 کامیون انواع کالا از طریق مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر می شود.

فروتن یادآور شد: اتاق بازرگانی ایلام برای ارائه خدمات مطلوب تر به بخش خصوصی استان نیازمند یک ساختمان مناسب است که مسوولان استانی و کشوری باید در این زمینه به بخش خصوصی کمک کنند.

در این نشست مقرر شد که زمین یا یکی از ساختمان اداری پس از طی مراحل کارشناسی و قانونی برای ایجاد ساختمان اداری در اختیار اتاق بازرگانی ایلام قرار گیرد. ک/2

7173/540

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.