سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۱

صالح صادقی، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اسامی امیرمهدی، امیرعباس، امیرعلی و ابوالفضل از نظر تعداد به…

صالح صادقی، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اسامی امیرمهدی، امیرعباس، امیرعلی و ابوالفضل از نظر تعداد به ترتیب در اولویت بعدی انتخاب والدین برای نوزادان پسر و فاطمه، زهرا، ستایش و کوثر نیز بیسترین اسامی منتخب والدین برای نوزادان دختر است.

وی اظهار کرد: در این مدت 278 مورد ولادت در این شهرستان به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش یافته است.

رییس ثبت احوال هشترود ادامه داد: از این تعداد ولادت، 103 مورد (37 درصد ) شهری و 175 مورد( 67 درصد ) روستایی است.

صادقی یادآوری کرد: از کل ولادت های ثبت شده، 140 مورد متعلق به نوزادان پسر و 138 مورد متعلق به نوزادان دختر بوده که در مقابل ثبت ولادت هر 100 مولود دختر، 102 مورد مولود پسر به ثبت رسیده است.

وی، گفت: در سه ماه اول امسال تعداد 83 مورد فوتی در این شهرستان ثبت شده که نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش یافته است.

رییس ثبت احوال هشترود ادامه داد: از کل فوت های ثبت شده 37 مورد (44درصد ) در مناطق شهری و 51 مورد ( 54 درصد ) در مناطق روستایی به ثبت رسیده است.

صادقی، خاطرنشان کرد: از کل فوت های ثبت شده 51 مورد مربوط به مردان و 32 مورد متعلق به زنان است.

وی افزود: در این مدت تعداد 235 مورد ازدواج در این شهرستان به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 18 درصد کاهش یافته است.

وی گفت: 36 درصد از ازدواج ها در مناطق شهری و 64 درصد در مناطق روستایی این شهرستان انجام شده است.

7486/590/ 1495

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.