سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۴

رییس جهاددانشگاهی واحد استان قم، مهم‌ترین سرمایه جهاددانشگاهی را افکار جهادگران و شخصیت سازنده این افراد دانست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،…

رییس جهاددانشگاهی واحد استان قم، مهم‌ترین سرمایه جهاددانشگاهی را افکار جهادگران و شخصیت سازنده این افراد دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، محمد ابراهیم فقیه زاده روز سه شنبه در دیدار با آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، گفت: مجموعه جهاددانشگاهی با ابتکار حکیمانه امام راحل ایجاد شد و از ابتدا تا امروز نیز در عرصه‎های علم و فناوری و پژوهش همیشه پیشگام بوده است.

وی با اشاره به توفیقات این مرکز در کشور و استان قم در زمینه‎هایی چون سلول‎های بنیادین، درمان ناباروی، آزمایش‎های موفقیت آمیز فاخر در زمینه شبیه ‎سازی و مقالات ارزشمند در این حوزه به همراه فعالیت‏های آموزشی گفت: رسالت‎های خطیری بر عهده این نهاد فاخر است که در همه این زمینه اصول خاص خود را دنبال می‎کند.

رییس جهاد دانشگاهی استان قم اظهارکرد: مرکز درمان ناباروری استان قم یکی از مهمترین مراکز درمانی در سطح کشور است که با بهترین امکانان و شیوه‎های بدیع در درمان ناباروی هم در زمینه افزایش جمعیت و امید به زندگی در جامعه تلاش می‎کند و هم سهم بسزایی در جذب توریست درمانی به قم را دارد.

وی گفت: مفتخریم در مجموعه‎ای تلاش می‏کنیم که جوانان متدین و ارزشی و دانشمند آن چنین توان علمی بالایی را در زمینه‎های مختلف عرضه کرده‎اند که امروز شاهد آن هستیم که در کنار مرکزیت علمی تشیع در حوزه، جوانه‎های علوم دیگر نیز در قم کاملا برآمده و مایه افتخار این شهر شده‎اند.

فقیه زاده به اهمیت ارتباط موثر مجموعه‎های تحقیقاتی جهاد دانشگاهی استان قم با نهاد مرجعیت اشاره کرد و افزود: همیشه سعی کردیم این ارتباط به شکل بنیادی وجود داشته باشد و همیشه از حوزه و مرجعیت در این راستا راهکار گرفته‎ایم تا مشکلات این حوزه را بازشکافی و حل کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره اسوه حسنه توسط این مرکز تصریح کرد: با توجه به وحشی‎گری‎های داعش و گروه‎های وابسته به وهابیت که خشن‎ترین چهره را از اسلام به رخ می‎کشند و هدف اولیه آن، تخریب چهره پیامبر اعظم(ص) است، سعی شده در قالب جشنواره بین‎المللی چهره واقعی از حسنات و خصایص حسن پیامبر اکرم(ص) را به جهانیان عرضه کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *