پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۰

به گزارش ایرنا ˈغلامحسین حیدریˈ در جمع مدیران دفاتر محاکم بدوی و تجدید نظر یزد افزود : خدمت به مردم در هر پست…

به گزارش ایرنا ˈغلامحسین حیدریˈ در جمع مدیران دفاتر محاکم بدوی و تجدید نظر یزد افزود : خدمت به مردم در هر پست و مقامی که باشد ارزشمند و قابل تقدیر است اما خدمت در جهت احقاق حق و برقراری عدالت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به سختی کار در دستگاه قضا که همواره از ارباب رجوع خاص برخوردار است اظهار داشت: ارباب رجوع دستگاه قضایی با حالت مطالبه گر وارد دستگاه می شود و این بر سختی کار در دستگاه قضا می افزاید.

این مقام قضایی، انجام خدمات کارکنان اداری را در استان یزد خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: اما به لحاظ عدم استفاده از سیستم سمپ ( cms) امتیاز های کسب شده استان کم و رتبه این استان از شرایط خوبی برخوردار نیست.

رئیس کل دادگستری استان یزد استفاده از تکنولوژی های روز و دستاورد های نوین را اجتناب ناپذیر دانست و ابراز داشت : باید با بهره گیری از تکنولوژی های نوین ضمن تلاش در جهت تبلور و تجلی فعالیت های انجام شده ، شرایط را برای انجام خدمات بهتر به مردم فراهم کرد.

حیدری بر لزوم دقت نظر و پشتکار بیشتر در زمینه استفاده از سیستم سمپ تأکید کرد و خاطر نشان ساخت : با سیستم سمپ ضمن بهره مندی مردم از خدمات قضایی بهتر و راحت تر ، جایگاه استان نیز در رده بندی مرکز آمار و انفورماتیک قوه قضاییه به جایگاهی که در خور نام استان است خواهد رسید.ک/2

650

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.