شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۰

علی فاضلی در انتخابات داخلی اتاق اصناف کشور به عنوان رییس موقت این اتاق انتخاب شد. به گزارش ایرنا، در این انتخابات که…

علی فاضلی در انتخابات داخلی اتاق اصناف کشور به عنوان رییس موقت این اتاق انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، در این انتخابات که روز جاری در محل دبیرخانه هیات عالی نظارت برگزار شد، محمود شکری از گیلان به عنوان نایب رییس اول، سید محمود هاشمی از فارس به عنوان نایب رییس دوم، فرهاد عزت پور از سنندج به عنوان خزانه دار و جعفر معماریان از خراسان به عنوان دبیر انتخاب شدند.

برگزاری این انتخابات به صورت داخلی و به دلیل استعفای قاسم نوده فراهانی رئیس سابق اتاق اصناف ایران و تغییر نماینده دولت در این نهاد غیردولتی، انجام شد. بر این اساس قرار است که انتخابات رسمی رئیس اتاق اصناف ایران در شهریور ماه سال جاری برگزار شود.

از دیگر تغییرات انجام شده در این دوره فعالیت اتاق اصناف ایران، افزایش مدت مسئولیت هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از دو به چهار سال است.

فاضلی به عنوان نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران از سال 1348 وارد بازار شده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از حضور در جبهه های دفاع مقدس از سال 1368 وارد حوزه مدیریتی اصناف شد.

وی دارای سابقه ای 28 ساله در اتحادیه صنایع آلومینیوم را در کارنامه خود دارد، ضمن اینکه حدود 21 سال هم به عنوان رئیس اتاق اصناف تولیدی خدمات تهران در خدمت جامعه اصناف فعالیت داشته است.

فاضلی سوابق دیگری از جمله پایه گذاری شورای اصناف کشور، انتخاب به عنوان اولین رئیس شورای اصناف کشور و حضور چهار ساله به عنوان رئیس اتاق اصناف تهران را در کارنامه کاری خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.