پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۷

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: حرکت بیرق متبرک بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) روز چهارشنبه از شهر چابهار…

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: حرکت بیرق متبرک بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل ازظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نمازجمعه زابل خواهد رسید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن عارفی افزود: مدیریت آستان مقدس رضوی با همکاری ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت در نظر دارند همچون سنوات قبل و در سراسر کشور در طول ایام فرخنده و با سعادت دهه کرامت بیرق متبرک بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را در تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان به اهتزاز در خواهند آورد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل در ادامه اظهارکرد: طبق پیش بینی‌های به عمل آمده حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نمازجمعه زابل خواهد رسید.

وی بیان کرد: در روز جمعه بعد از نمازمغرب و عشا مراسم با شکوهی در میدان امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد و به قید قرعه به ۲۸نفر جوایزی اهدا خواهد شد که از این تعداد ۱۲نفر از همنامان آن حضرت و بقیه از شرکت کنندگان می‌باشند.

عارفی افزود: بیرق متبرک حرم مطهر رضوی تا بعدازظهر روز شنبه در سایر شهرهای سیستان مورد استقبال مردم ولایتمدار این خطه دلاور قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *