یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، عباس شیبک روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف ایجاد شور و نشاط در بین بانوان و…

به گزارش خبرنگار مهر، عباس شیبک روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف ایجاد شور و نشاط در بین بانوان و خانواده ها سومین دوره المپیاد ورزشی جام محلات ویژه بانوان در زاهدان برزار می شود.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت ها در اواخر آبان ماه امسال و با حضور بانوان محلات مختلف زاهدان برگزار خواهد شد افزود: در این دوره از رقابت ها شرکت کنندگان در تعداد 12 رشته ورزشی از جمله والیبال، دزبال، هفت سنگ، رالی، طناب کشی، دارت، فوتبال دستی، کاراته، دو و میدانی، تیراندازی، شنا و تنیس روی میز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: ایجاد شور و نشاط در بین بانوان و خانواده ها، استعدادیابی و پرکردن اوقات فراغت بانوان از جمله اهداف مهم برگزاری این المپیاد ورزشی است.

شیبک با بیان اینکه در سال گذشته نیز در جریان برگزاری دومین المپیاد جام محلات زاهدان ویژه بانوان تعداد بیش از یک هزار نفر در تعداد 8 رشته شرکت داشتند افزود: پیش بینی می شود با توجه به افزایش تعداد رشته ها و استقبال چشمگیر بانوان زاهدانی امسال تعداد شرکت کنندگان نیز افزایش چشمگیر داشته باشد.

وی ادامه داد: تاکنون برای شرکت در این رقابت ها بیش از یک هزار و پانصد نفر ثبت نام کرده اند و استقبال برای حضور در این المپیاد همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *