چهارشنبه، ۲۴ آذر ۹۵ - ۰۹:۲۴
زمستان مسکو

تماشای تصاویری دیدنی از شب های رویایی زمستان مسکو شهر شاهانه و زیبای روسیه که با برف هم آغوش شده نه تنها خالی از…

تماشای تصاویری دیدنی از شب های رویایی زمستان مسکو شهر شاهانه و زیبای روسیه که با برف هم آغوش شده نه تنها خالی از لطف نخواهد بود بلکهشاید بتوان گفت که شهر مسکو قبل از سال نو هم زیباترین چهره ی خود را بارها تجربه می کند . چرا که این شهر رخت زمستانه بر تن دارد و همچون جواهری در سفیدی زمستان می درخشد. پس بهترین زمان مسافرت به مسکو پیش از سال نو است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

زمستان مسکو سوژه کریستانا ماکیوا ، هنرمند عکاسی است که این این روزها با انتشار تصاویر زیبا و دیدنی از شب های برفی و زویایی مسکو از دریچه دوربین همه را به وجد آورده و معتقد است که اگر کسی بخواهد مسکو را در زیباترین و رویایی ترین شکل آن ببیند ، بهتر است در اواخر پاییز و قبل از سال نو به این شهر سفر کند.

وی با توجه تجربه اقامت و عکاسی که از زمستان مسکو دارد هرگاه کسی از او می پرسد که بهترین زمان سفر به مسکو چه وقت از سال می تواند باشد وی در پاسخ می گوید:

 برای سفر به مسکو ، اواخر پاییز و فصل زمستان توصیه همیشگی من به گردشگران خارجی بوده و با وجود اینکه در این فصل روسیه سردتر از سایر فصلهاست اما به همان اندازه زیبایی و جاذبه در این فصل با رقص برف ها در زیر نورهای رویایی خیابان ها وجود دارد که گردشگر هرگز سرمایی را حس نخواهد کرد.

در کنار این زیبایی ها الیته مسکو پایتخت و بزرگترین شهر روسیه است ومجتمع‎های ساختمانی این شهر به انواع گوناگون هستند که به دوره‎های مختلف تعلق دارند. تعداد زیادی از این خانه‎ها به شکل قوطی کبریت ساخته شده‎اند . این نوع از خانه‎ها در سال‎های ۱۹۵۰ برای اولین بار ظاهر شدند و معمولاً ۹ – ۸ طبقه بودند. موزه کرملین قدیمی ترین و معتبر ترین موزه مسکو می باشد که مجموعه ای از آثار باستانی تزاری، جواهرات خارجی و روسی و زره در این موزه وجود دارد. یکی دیگر از بناهای توریستی مسکو مدارس است.

مدارس سال‎های ۱۹۳۰ میلادی تماما آجری و دارای ۴ طبقه و دو ورودی در دو انتهای ساختمان بود. یکی برای رفت و آمد دانش‎آموزان ارشد و دیگری برای رفت و آمد دانش‎آموزان کلاس‎های ابتدایی.

با هم در میهن پست نگاهی داریم به عکس های زمستانه مسکو شهری شاهانه و زیبا را تماشا می کنیم.

[highlight] منبع : pichome[/highlight]

یک دیدگاه برای “زمستان مسکو شهر شاهانه و زیبای روسیه از دریچه دوربین کریستیانای عکاس”

  1. روشن ضمیر گفت:

    عکسه یا نقاشیییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.