شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۹

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی خاتمی روز شنبه در دیدار با مدیر عامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان بر لزوم…

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی خاتمی روز شنبه در دیدار با مدیر عامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان بر لزوم استفاده از موقعیت های مقطعی برای ایجاد توسعه پایدار اشاره کرد و افزود: برنامه ریزیهای بلند مدت برای استفاده ازپتانسیل های منطقه ای وایجاد صنایع پایدار زمینه ساز توسعه پایدار است.

وی اظهار کرد: در صورتی که صنایع ایجاد شده مکمل یکدیگر باشند و حلقه مفقوده ای در این میان وجود نداشته باشد زمینه توسعه و پیشرفت بیش از پیش استان فراهم و فعالیت های صنعتی از رشد و موفقیت مضاعفی برخوردار می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نقش بازار را در توسعه صنعتی و اقتصادی پر اهمیت دانست و گفت: صاحبان صنایع باید به بحث بازار در تولیدات خود توجه ویژه داشته چراکه امروز بازاریابی تبدیل به یک علم فراگیر و دانش جدایی ناپذیر جامعه شده است.

حجت الاسلام خاتمی استفاده از تکنولوژی را یکی از راهکارهای برون رفت از رکود اقتصادی بر شمرد و تصریح کرد: امروزه در بحث کشاورزی وصنعت استفاده از تکنولوژی و دستگاههای روز دنیا امری بدیهی و لازم به نظر می رسد و صنتعگران این استان نیز باید سراغ صنایعی بروند که برای کشور ارز آوری داشته باشد.

وی رمز موفقیت کشورهای پیشرفته را برنامه ریزی درازمدت عنوان و ابراز کرد: مدیریت در دنیای کنونی باید علمی و آگاهانه باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی و درایت مسوولین همچنین همکاری دستگاههای اجرایی مشکلات واحدهای صنعتی به ویژه مسله ی تسهیلات آنها مرتفع شود.

ناصر صیدی، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان نیز گفت: اجرای مصوبات هیات دولت در راستای ایجاد شهرکهای صنعتی سه و چهار زنجان، سلطانیه، صائین قلعه و نیز اخذ سند تفکیکی برای واحدهای صنعتی از جمله اهداف کلی این شرکت در راستای توسعه صنعتی و اقتصادی استان زنجان است.

7318/596

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.