چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۷

به گزارش ایرنا سردار ˈمحمد رضا نقدیˈ عصر سه شنبه در نشست مجمع عالی بسیج شهرستان چابهار با اشاره به ظرفیت های عظیم…

به گزارش ایرنا سردار ˈمحمد رضا نقدیˈ عصر سه شنبه در نشست مجمع عالی بسیج شهرستان چابهار با اشاره به ظرفیت های عظیم خدادادی در سواحل مکران افزود: همه مردم بویژه بسیجیان باید برنامه ریزی و تلاش برای تعیین راهبردها و راهکارهایی اجرایی برای توسعه و پیشرفت کشور در راستای ایجاد جامعه ی الگوی جهانی را انجام دهند.

وی با یادآوری هجمه تبلیغاتی در خصوص مباحث حقوق بشری علیه ایران تاکید کرد: این همه تبلیغات برای این است که جلو اقبال و گرویدن مردم دنیا و بویژه اروپا را به اسلام بگیرند.

به گفته وی، با توجه به شکست سیستم های مارکسیستی و چالش ها و بحران های جدی لیبرال دموکراسی و اقتصادی غربی، هم اینک مردم دنیا به دنبال الگویی جدید برای جایگزینی حکومت های خود هستند و به همین دلیل نیز رسانه های غربی با توجه به اقبال روزافزون مردم دنیا به اسلام در تلاش هستند با تبلیغات منفی فضای مثبت ایجاد شده درباره اسلام و ایران را دچار خدشه و بی اعتبار کنند.

نقدی تصریح کرد: باید تلاش کنیم برنامه های توسعه ای و پیشرفت کشور را منسجم و پیش ببریم و لیاقت و توانایی خود را برای مدیریت جهانی را بالا ببریم.

وی با اشاره به پیروزی های کوچک غربی ها در مواجه با بیداری اسلامی از جمله در مصر خاطرنشان کرد: دشمنان غربی بسیار در اشتباه هستند که به این پیروزی های کوچک دلخوشند چراکه اسلام و بیداری اسلامی در بسیاری از کشورها مایه امید و نجات مردمان شده است.

به گفته وی تحولات سوریه و بویژه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی مجدد بشار اسد با وجود همه مخالفت های غربی ها حاکی از ظهور نیرویی جدید و قوی در کشورهای اسلامی است که با الگوی گیری از بسیج و آرمان های انقلاب اسلامی توانسته است در مقابل همه توطئه های غربی ها به مقابله بپردازند و در این راه موفق نیز باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه اسلام را باید خوب معرفی کرد و این اقدام را باید در عمل و چگونگی مدیریت جامعه به بشریت عرضه کرد، ابراز داشت: جامعه ای که فقر، اعتیاد، فساد و جرم و جنایت در آن زیاد است طبیعی است به عنوان جامعه الگو انتخاب نمی شود.

به گفته وی، تحقق جامعه الگو وظیفه بسیج است و در این رابطه همه مسوولند.

ˈحسین کیخاˈ مسوول دبیرخانه مجمع بسیج شهرستان چابهار در این نشست با اشاره به ظرفیت های و قابلیت های این منطقه به عنوان محور شرق کشور گفت: مدیرعامل منطقه آزاد و مجموعه مدیریتی این سازمان تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف بلند نظام و دولت در راستای توسعه و پیشرفت منطقه و ترانزیت بکار بسته اند و در این زمینه نیازمند همدلی و همراهی همه مسوولان و به ویژه مردم منطقه هستند.

س.ن1744/2729

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.