سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، علی رجبی وندوچالی عصر دوشنبه در مراسم افتتاحیه طرح مشارکت دانش آموزی در بهسازی و بازسازی مدارس شهرستان نکا،…

به گزارش خبرنگار مهر، علی رجبی وندوچالی عصر دوشنبه در مراسم افتتاحیه طرح مشارکت دانش آموزی در بهسازی و بازسازی مدارس شهرستان نکا، طرح هجرت را نشأت گرفته از طرح بسیج دانست و همچنین بیان داشت: بسیج به عنوان راهبردی ترین اندیشه های امام راحل در تمامی عرصه ها موثر واقع شد.

وی افزود: در ایام تابستان و فراغت از تحصیل دانش آموزان با توجه به اینکه جمع کثیری از نوجوانان و جوانان فعالیت خاص آموزشی را انجام نمی دهند از این رو در نظر گرفتن برنامه های متناسب با استعدادها، علایق و توانمندی در مقاطع تحصیلی و رده سنی برای دانش آموزان جایگاه ویژه ای را در پر کردن اوقات و فراغت آینده سازان این مرز و بوم خواهد داشت.

فرماندار نکا با اشاره به مشارکت خانواده ها در اوقات وفراغت دانش آموزان تصریح کرد: برگزاری کلاس های اوقات و فراغت با همکاری و مشارکت دانش آموزان و خانواده ها علاوه بر اینکه زمینه لازم خود شکوفایی و تخلیه انرژی دانش آموزان را در مسیرسازنده فراهم می کند مانع از بروز بسیاری از ناهنجاری ها، مسائل و مشکلات اجتماعی می شود.

وی طرح هجرت(3) را نوعی همکاری و همیاری توسط دانش آموزان دانست که در این مدت از علمی که آموخته اند به درستی استفاده می کنند.

رجبی با انتقاد از کسب علم بدون عمل بیان کرد: باید همپای با کسب علم و دانش در عمل هم از آن علم ودانش استفاده کافی را ببریم چراکه انسان بدون فن و علم انسان تهی و پوچ به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.