چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، مریم قربانی بخشدار مرکزی بوشهر ظهر چهارشنبه پس از آیین معارفه خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتخاب زنان…

به گزارش خبرنگار مهر، مریم قربانی بخشدار مرکزی بوشهر ظهر چهارشنبه پس از آیین معارفه خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتخاب زنان فرصت حضور حماسه ای آنها و توانمندی هایشان در مدیریت ها است.

وی در ادامه بیان داشت: این سمت برای من به عنوان اولین بخشدار زن تاریخ استان بوشهر آن هم در دولت اعتدال و شایسته سالاری باعث توفیق و افتخار بوده است.

بخشدار مرکزی بوشهر با اشاره به توانمندی بالای زنان اضافه کرد: زنان می توانند توانمندی های خود را در عرصه های مدیریتی به بهترین شکل نشان دهند.

وی با بیان اینکه نقش خود را به عنوان بخشدار زن حائژ اهمیت می داند، تصریح کرد: ایمان دارم که می توانیم در سوق دادن جوانان برومند و زنان ایران اسلامی به سمت ایران 1404 گامی محکم و هدفمند برداریم.

اولین بخشدار زن تاریخ استان بوشهر افزود: از همه مسئولین با توجه به خدمت و تجربه بالایشان تقاضای همکاری داشته و مطمئنم با همکاری و اتحاد می توان به قله های موفقیت با توجه به پتانسیل بالای این استان دست یافت.

قربانی با بیان اینکه از همه به‌ویژه استاندار محبوب استان بوشهر تقاضای همکاری دارم، ادامه داد: امید دارم بتوانم به برکت حکمم که در تاریخ سوم خرداد زده شد گامی موثر و پایبند به اصول ایران اسلامی در راستای اهداف عالی نظام و دولت تدبیر و امید بردارم.

معارفه اولین بخشدار زن تاریخ استان بوشهر در روز تولدش

لازم به ذکر است که آئین معارفه بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر ظهر چهارشنبه در محل فرمانداری بوشهر برگزار شد و مریم قربانی در روز تولدش به عنوان اولین بخشدار زن در استان بوشهر معارفه شد.

مریم قربانی دارای 36 سال سن است و دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناسی برنامه ریزی شهری است که می‌تواند نماینده‌ای برای سایر بانوان در پست‌های مدیریتی باشد.

از سوابق قربانی می‌توان به عضویت در هیئت مدیره سازمان پارک‌ها و فضای سبز بوشهر و برازجان به عنوان نماینده وزارت کشور و نماینده دفتر فنی استانداری در کارگروه طرح هادی روستایی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.