دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۱

 به گزارش خبرنگار مهر، رسول منصوری شامگاه یکشنبه در جمع مدیران دستگاههای اجرایی استان افزود: زنجان جزو ده استان برتر کشور در بحجث…

 به گزارش خبرنگار مهر، رسول منصوری شامگاه یکشنبه در جمع مدیران دستگاههای اجرایی استان افزود: زنجان جزو ده استان برتر کشور در بحجث تولید گندم است.

وی اظهار داشت: سال گذشته 167 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده بود ولی در سالجاری 210 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است. .

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان، به کیفیت گندم‌ خریداری شده در استان زنجان  نیز اشاره کرد و گفت: در این میان کیفیت گندم خریداری شده در استان زنجان بسیار مطلوب است.

منصوری در ادامه افزود: در سالجاری استان زنجان در خرید گندم از کشاورزان رکورد شکنی کرد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان، به بهای گندم خریداری شده از کشاورزان اشاره کرد و افزود: در این میان بهای خرید گندم 11هزار و 500 ریال است.

منصوری با بیان اینکه در سال گذشته کمبود بارش در استان را شاهد بودیم، گفت: با این وجود وضعیت خرید گندم بسیار مطلوب بود.

وی تصریح کرد: این سازمان در راستای ارائه نان با کیفیت به مردم نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی را در دستور کار دارد و در این میان با خرید گندم با کیفیت از کشاورزان بر ارتقای کیفیت نان توجه می کند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: امسال یکسان سازی لازم در خصوص خرید گندم از کشاورزان لحاظ شده که این امر باعث شده حضور دلالان در خرید گندم از کشاورزان کمرنگ شود.

منصوری یاد آورشد: با یکسان سازی خرید گندم از کشاورزان سود جویی دلالان در استان زنجان به صفر رسیده است.

وی تاکید کرد: تاکنون هزینه گندم خریداری شده به کشاورزان پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *