جمعه، ۱۸ مهر ۹۳ - ۰۷:۳۹

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: استان زنجان جزء سه استان امن کشور است که این حاصل زحمات نیروی انتظامی و تعاملات خوبی…

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: استان زنجان جزء سه استان امن کشور است که این حاصل زحمات نیروی انتظامی و تعاملات خوبی است که با مردم دارد، چراکه پلیس ما پلیس جامعه محور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه زنجان، سردار “علیرضا صالحی” در سخنان پیش از خطبه این هفته نماز جمعه زنجان، اظهار کرد: نیروی انتظامی کشور در زمره پلیس‌های است که بی بدیل وبی‌نظیر هستند؛ چرا که این قشر از جامعه با خدای خود معامله کرده و جز به انتهای کار به چیز دیگری فکر نمی‌کنند، در واقع جامعه امروز ایران از اقتدار بی مثالی برخوردار است که الگوی جوامع بسیاری شده ‌و آنهایی که از کشور ما الگو برداری کرده‌اند، در مسیر سعادت قرار گرفته‌اند، زیرا افتخار جمهوری اسلامی به خون شهدا و خانواده‌های معظم شهدا‌ست.

وی افزود: این فرزندان تربیت شده اسلام و شیرزنانی هستند که همه چیز خود را برای اعتلای جمهوری اسلامی هدیه کردند، در حقیقت اینها جان و مال خود را دادند تا از جمهوری اسلامی دفاع کنند.

صالحی در خصوص توانمندی‌های جوانان این نسل، تصریح کرد: در حال حاضر تمام نیازهای نظامی کشور در عرصه‌های مختلف اعم از زمینی، هوایی، دریایی توسط همین جوانان و اندیشمندان تحت لوای رهبری و سیاست‌های نظام رفع شده و به عزت رسیده‌ایم که این اقتدار حاصل خون شهدا، حضور همیشه در صحنه مردم و هدایت مقام معظم رهبری است.

فرمانده نیروی انتظامی استان تاکیدکرد: شهر خوب شهری است که امنیت داشته باشد که استان زنجان از این امر مستثنی نیست و جزء برترین‌ها به لحاظ امنیت به شمار می‌رود. پلیس در همه جا حضور دارد؛ چرا که حفاظت از ارزش‌های والای انسانی بر عهده این قشر از جامعه است که با همدلی وهماهنگی مردم عزیز با ماموران نیروی انتظامی حاصل شده است.

وی در ادامه گفت: از اتفاقات مهمی که در سال جاری به وقوع پیوسته، این است که توانسته‌ایم حضور فوریت‌های پلیس را از 7 دقیقه به 5 دقیقه کاهش دهیم، همچنین کاهش 4 درصدی در مجموع جرایم در استان را نیز شاهد هستیم. استان زنجان در خصوص اعمال قانون و صدور قبض جریمه کاهش 23.4 درصدی داشته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.