پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۵

یوسف طاهری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: انجمن حمایت از زندانیان و دادستان شهرستان قرچک تلاش می کند تا…

یوسف طاهری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: انجمن حمایت از زندانیان و دادستان شهرستان قرچک تلاش می کند تا هیچ فردی به دلیل بدهی های مالی در زندان حضور نداشته باشد.

وی اظهار داشت: هم اکنون حدود 90 نفر از مردم قرچک به دلایل مختلف در زندان به سر می برند که حضور این افراد بدلیل جرایم غیر عمد نظیر بدهکاری مالی، دیه و طلاق نمی باشند.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک گفت: تمامی خانواده های زندانی در این شهرستان از حمایت کامل این انجمن برخوردار هستند.

طاهری تصریح کرد: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک در راستای برطرف نمودن مشکلات خانواده زندانیان در ماه های مختلف سال نسبت به کمک های نقدی، غیر نقدی و پرداخت کمک هزینه های درمانی، تحصیلی و ازدواج خانواده ها اقدام می نماید.

وی افزود: سبدهای کالا نیز در ماه مبارک رمضان از سوی انجمن حمایت از زندانیان تهیه و در اختیار خانواده ها قرار گرفت.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک گفت: خانواده زندانیان این شهرستان در بخش درمان نیز از بسیاری از خدمات رایگان ویزیت، دارو، سونوگرافی و داندانپزشکی برخوردار می باشند.

طاهری به کمک های بیش از دو میلیارد و 950 میلیون ریالی خیرین در طول ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: تلاش می شود این مبلغ در راستای رفع مشکل خانواده ها و کمک به آزادی زندانیان غیرعمد استفاده شود.

تهرام/7254/ 699

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.