شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۰

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار سرلشگر حسن فیروزآبادی در مراسم اختتامیه دهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت اظهار داشت: اسوه اخلاق و…

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار سرلشگر حسن فیروزآبادی در مراسم اختتامیه دهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت اظهار داشت: اسوه اخلاق و سبک زندگی مهدوی رسول الله (ص)، اصحاب منتجبین آن حضرت و در راس آنها حضرت علی (ع)، اهل بیت پیامبر و ائمه معصومین و در زمان ما حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

وی گفت که به نمایندگی از میلیون ها بسیجی آمدم که بگویم اخلاق و سبک زندگی مهدوی یک کلمه و آن «جانم فدای رهبر» است.

سرلشکرفیروزآبادی با بیان این که زندگی روزانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی سبک زندگی مهدوی است گفت: برای ما سبک زندگی اباذر، سلمان، عمار و سایر اصحاب را می گفتند و می نوشتند و ما به جان می خریدیم و باور می کردیم و خودمان را بر آن اساس می ساختیم و امروز همان سبک زندگی را در ولایت فقیه می بینیم.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در باب ساده زیستی رهبر معظم انقلاب گفت: کل اثاث زندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی به اندازه یک وانت نیسان نمی شود.

دهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت روز پنجشنبه 22 خردادماه با حضور جمعی از مسئولان و اندیشمندان داخلی و خارجی در مرکز همایش های صداوسیما آغاز به کار کرد و امروز به فعالیت خود خاتمه داد.

موضوع اصلی این همایش اخلاق و سبک زندگی زمینه ساز: راهبردها و راهکارها بود.

اجتمام(3)**9140**1561

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.