یکشنبه، ۰۷ شهریور ۹۵ - ۱۱:۲۰
زنی ویتنامی دست و پایش را برای دریافت بیمه قطع کرد ؟!

زنی ویتنامی در حالی دست و پایش را برای دریافت دیه قطع کرد که این روزها در سراسر دنیا بعضی از افراد با…

زنی ویتنامی در حالی دست و پایش را برای دریافت دیه قطع کرد که این روزها در سراسر دنیا بعضی از افراد با ترفندهای مختلفی سعی دارند که برای دریافت پول از بیمه کارهای عجیب و غریبی انجام دهند. درست همانند خانم لی‌تی که پلیس از ترفند و نقشه ی از پیش تعیین شده اش پی برد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

در عین ناباوری یک زن ویتنامی برای اینکه بتواند از شرکت بیمه پول زیادی بگیرد، مردی را استخدام می کند تا دست و پایش را قطع کنند که این زن ویتنامی با اعتراف خود پلیس‌ و رسانه ها را شکه کرد ؟ چرا که به گفته خودش او  فردی را مجاب کرده تا یک دست و یک پایش را در قبال دریافت پول قطع کند تا وی بتواند از بیمه‌ پول زیادی دریافت کند.

جالب است بدانید که اجرای نقشه عجیب این کلاهبرداری از شرکت بیمه به چند ماه قبل از ماجرای قطع دست پای خانم لی تی ۳۰ ساله بر می گردد که حاضر می‌شود یک دست و یک پا نداشته باشد اما در ازای آن ۵۰ میلیون دونگ ویتنامی چیزی معادل ۲۲ هزار دلار پول دیه دریافت کند .

البته اجرای نقشه در روز حادثه باید به صورتی پیش می رفته که قطع دست پای این زن جوری به نظر برسد که انگار این زن با قطار تصادف کرده و او را نزدیک یکی از ریل‌های قطار درحالی که خون از دست و پایش جاری بوده توسط پلیس پیدا می شود.

بنابراین آمبولانس و پلیس زمانی بالای سر – لی‌تی – می‌رسند که او نقش بر زمین بوده و تعریف کرده که وقتی منتظر قطار بود، به زمین افتاده و با آن تصادف کرده است، «دوان وان» همانی که دستش را قطع کرده، در این بخش از ماجرا به عنوان یک غریبه وارد بازی می‌شود و به عنوان شاهد از تصادف زن با قطار برای پلیس‌ها می‌گوید.

ابتدا همه فکر می‌کردند این زن شانس آورده که فقط زنده مانده، اما پلیس‌ها به این تصادف مشکوک بودند به همین دلیل تحقیقات بیشتر را در این زمینه آغاز کردند و در این مسیر متوجه شدند که مبالغی پول در حساب این زن جابه جا شده و او برای گرفتن بیمه سلامتی چند باری اقدام کرده که هر بار پرونده‌اش ناموفق بوده است و نکته‌ای که پلیس‌ها را بیشتر مشکوک کرد، خارج شدن مقدار مشخصی از حساب زن و وارد شدن همان مقدار به حساب پسر نوجوانی که به عنوان شاهد معرفی شده بود، برمی‌گشت. در حالی‌که به نظر می‌رسید این دو اصلا یکدیگر را نمی‌شناسند.

بعد از این که پلیس شواهدی را درباره این زن و پسر بچه پیدا کرد، زن هم خودش اعتراف کرد که این کار را انجام داده و حالا او علاوه بر اینکه پولی را که پس انداز کرده بود و به پسر ۲۱ ساله داده بود را از دست داده و هم پول بیمه را که البته او از این به بعد یک دست و یک پا هم ندارد.

منبع : dailymail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.