شنبه، ۰۱ اردیبهشت ۹۷ - ۱۲:۵۸
زیباترین جزایر جهان

زیباترین جزایر جهان را شاید شما نیز بشناسید و یا به یکی از آن ها سفر کرده باشید اما اگر تینچنین است مرور…

زیباترین جزایر جهان را شاید شما نیز بشناسید و یا به یکی از آن ها سفر کرده باشید اما اگر تینچنین است مرور موقعیت جغرافیایی و تماشای دوباره تصاویر این جزایر زیبا و رویایی خالی از لطف نیست . اما معرفی زیباترین جزایر جهان برای آن دسته از دوستانی که در آینده قصد مسافرت هایی لاکچری را دارند ، حتما واجب و ضروری است . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

زیباترین جزایر جهان اگر چه به دلیل هرینه های گران قیمت سفر به آن ها به راحتی در دسترس هر کسی در هر جای از دنیا و بخصوص ما ایرانی ها نیست اما بدون شک هر کدام از ما برای یک‌ بار هم که شده دوست داریم در زندگی‌ مان به هر یک از این جزیره زیبا سفر کنیم ، در آنجا استراحت کنیم، نفس بکشیم و از آشوب و شلوغی‌ های شهر در امان باشیم. چرا که یک جزیره آرام و کوچک می‌ تواند ما را از شلوغی دور کرده و به آرامش برساند.

زیباترین جزایر جهان با طبیعت زیبا و دل‌ انگیز خود می‌تواند علاقه مندان به سفر و طبیعت بکر را سورپرایز کند و با انس و لمس وسعت آب اقیانوس ها بتواند شنونده و بیننده ی یک سمفونی از موسیقی زنده زیبای طبیعت باشد که شاید دیگر تجربه اش برای او تکرار نشود.

فراموش نکنید که جریان باد و هوای خاص و طبیعت شگفت انگیز و روایی در زیباترین جزایر جهان ، به معنای تجربه حضور در بهشت روی زمین برای مسافرانش هدیه می دهد.

جزایر پالاوان : جزایر پاوالان در فیلیپین در لیست یکی از زیباترین جزایر جهان قرار دارد و در این میان تا به حال برنده جایزه مقصد برتر گردشگران در سال ۲۰۱۶ و ۴ بار برنده جایزه تفریح گردشگران شده است.

زیباترین جزایر جهان

جزایر پالاوان

جاذبه این جزایر در مناطق دیدنی روی جزیره و زیرزمینی غار مانند است که باعث به وجود آمدن اکوسیستم‌های دریایی و زمینی شده‌اند. یکی از جاذبه‌های دیدنی این منطقه رودخانه زیرزمینی پورتو پرینزستا است که طبقه دیگری هم دارد (یک غار عمیق که به کانال رودخانه‌ای دیگری ختم می‌شود) .

غار شگفت انگیز جزایر پالاوان در سال ۲۰۱۰ توسط یک زمین‌شناس کشف شد و فراتر از تصور انسان است. ازجمله جاذبه‌های گردشگری دیگر عبارت‌اند از تالاب کوچک، تالاب بزرگ، ساحل ناکپان، پارک دریایی آل نیدو و غیره.

جزایر گالاپاگوس : بدون شک یکی از زیباترین نقاط زمین جزایر گالاپاگوس در اقیانوس آرام هستند که توسط بقایای جزایر آتش‌فشانی شکل گرفته‌اند. این جزایر نیز که در لیست زیباترین جزایر جهان قرار گرفته است نه‌ تنها طبیعت زیبایی دارند بلکه گونه‌ های مختلف گیاهی در آن وجود داشته و به همین دلیل جز میراث یونسکو به شمار می‌آیند. یکی از نکته‌های جالب درباره این جزایر این است که داروین برای نظریه انتخاب طبیعی گونه‌ها به این جزیره رفت تا به تحقیق و بررسی بپردازد.

زیباترین جزایر جهان

جزایر گالاپاگوس

جزایر کائوآیی : جزایر کائوآیی که به‌عنوان باغ بهشت هاوایی نامیده می‌شوند پر از جنگل‌های بارانی هستند که در سرتاسر جزیره دیده شده و در دل آن‌ها آبشارهایی قرار دارد. در این جزایر نقاط مختلفی وجود دارد که جاذبه توریستی به شمار می‌روند، مانند آبشارهای وایلوآ، پارک ایالتی وایمیا، مسیر کالالاو، پرینسویل، و بسیاری از نقاط دیگر.

زیباترین جزایر جهان

جزایر کائوآیی

جزایر کوک : اگر به دنبال یک جزیره رؤیایی و بهشتی هستید باید به این جزایر که در اقیانوس آرام قرار دارند و با وجود نزدیکی به نیوزیلند حکومت خودکامه دارد، سفر کنید. با سفر به این جزایر باید از جاذبه‌هایی چون راروتونگا، آتیو، مانگایا، آیتوتاکای که توسط صخره‌های مرجانی احاطه شده‌اند دیدن کنید.

زیباترین جزایر جهان

جزایر کوک

جزایر فیجی : جزایر فیجی از ۳۳۰ جزیره تشکیل شده است. و این جزایر هم در لیست زیباترین جرایر جهان قرار گرفته اند که البته ماسه‌ های سفید ساحل و نقاط زیبا مانند ساحل ماه‌عسل، ساحل لیکو، ساحل ناتولدا، خلیج سیگراس و سواحل دیگر به شما اجازه نمی‌دهند این نقطه را ترک کنید، زیرا سواحل. آب‌های ان بسیار زیبا و روح‌افزا هستند، که می‌توانید به فعالیت‌هایی مانند غواصی، شنا و موج‌سواری بپردازید. انجام این فعالیت‌ها درحالی‌که ماهی‌ها در کنارتان شنا می‌کنند می‌تواند یک تجربه منحصربه‌فرد باشد.

زیباترین جزایر جهان

جزایر فیجی

جزایر بورا بورا : جزایر بورا بورا در پولینزی فرانسه در اقیانوس آرام جنوبی یک مقصد جادویی است که تالاب دیدنی آن توسط یک صخره مرجانی احاطه شده است. این نقطه از جهان یکی از بهترین نقطه‌ها برای شنا و غواصی است پس اگر به این فعالیت‌ها علاقه دارید به اینجا سفر کنید.

زیباترین جزایر جهان

جزایر بورا بورا

بالی : با ورود به جزایر مذهبی اندونزی یعنی جزایر بالی تجربه منحصر به‌ فردی خواهید داشت. این جزیره چیزی بیشتر از یک ساحل معمولی است و میراث غنی دارد، زیرا پر از رقص سنتی و مدرن، مجسمه، نقاشی، فلزکاری و موسیقی است. همچنین به دلیل وجود مکان‌های مذهبی مانند معبد الوواتا، معبد تیرتا آمپول و معابد دیگر زیر آب، جمعیت زیادی از گردشگران هندی به آنجا سفر می‌کنند.

زیباترین جزایر جهان

جزایر بالی

سیشل : جزیره سیشل در اقیانوس هند و کرانه آفریقای شرقی بهشت زوج‌های جوان نامیده می‌شود زیرا ماسه‌های سپید آن در پرتو آفتاب می‌درخشند و یک تجربه سورئال پدید می‌آورند. تجربه سفر به این نقطه تا ابد در ذهنتان حک خواهد شد. جانداران کمیابی مانند لاک‌پشت غول‌پیکر آلدابرا، طوطی سیاه سیشل و بزرگ‌ترین کلنی پرندگان دریایی این نقطه را به یک مقصد زیبا برای پرنده دوستان تبدیل می‌کند. ازجمله نقاط گردشگری آن عبارت‌اند از جزایر دوقلو، جزایر آرید، پراک ملی سنت آن، جزایر کروزو و مقبره دابان.

زیباترین جزایر جهان

جزیره سیشل

مالدیو : این جزایر زیبا هم که در لیست زیباترین جزایر جهان قرار دارند در اقیانوس هند برای گردشگران دلبری می کنند و در واقع این جزایر در نزدیکی هند نیز قرار گرفته‌ اند. اگرچه این جزایر از لحاظ تاریخی و فرهنگی به هند مربوط هستند اما زیبایی‌های آن شما را وادار می‌کند تا از نقاط مختلف به آنجا بروید. اکوسیستم‌های مختلف مانند لاک‌پشت‌های دریایی، وال‌ها، دلفین‌ها و صخره‌های مرجانی در کنار دریای زیبا و تالاب‌ها، سفر شما را به یک سفر به‌یادماندنی تبدیل می‌کند.

زیباترین جزایر جهان

جزایر مالدیو

جزایر سانتورینی : جزایر سانتورینی در فاصله ۲۰۰ کیلومتری یونان یکی از بهترین جزایر سال ۲۰۱۶ به انتخاب گردشگران است. این جزایر که به دلیل داشتن ماسه سیاه شهرت دارند دارای نقاط دیدنی مانند آکروتیری، ایمروویگلی، سانتورینی کالدرا، ترزیا و غیره می‌باشند.

زیباترین جزایر جهان

جزایر سانتورینی

اما زیبایی این جزایر تنها به زیبایی طبیعی خلاصه نمی‌شوند بلکه سازه‌های معماری ساخته شده و شهرهای فیرا و اویا، زیبایی این جزایر را دوچندان می‌کنند.

7 دیدگاه برای “زیباترین جزایر جهان به روایت تصاویری زیبا و شگفت انگیز”

 1. السون گفت:

  نتما یه سفر به جزایر سانتورینی خواهم داشت

 2. خانی گفت:

  این مناظر رو فقط توی فیلما و تبلیغات میشه دید

 3. ققنوس گفت:

  بجای رفتن به تایلند سفر به این نقاط بهتره…نه؟؟؟!!!!!!خخخ

 4. شمیم گفت:

  چه جزایر رویایی

 5. افسون گفت:

  آیا مردم این جزایر افسردگی میگیرن؟

 6. زری خانوم گفت:

  انگار تابلوی نقاشیه

 7. میرطاها گفت:

  جزایر بورا بورا رو ترجیح میدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *