شنبه، ۱۸ آبان ۹۸ - ۰۳:۴۰
زیباترین جزیره های جهان

زیباترین جزیره های جهان در سال 2019 را در این مطلب به روایت تصویر می شناسید. اگر قصد دارید تا به یک جزیره…

زیباترین جزیره های جهان در سال 2019 را در این مطلب به روایت تصویر می شناسید. اگر قصد دارید تا به یک جزیره رویایی سفر کنید که ارزش سفر کردن را داشته باشد یکی از این جزایر دوست داشتنی را انتخاب کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

1- جزیره بالی در کشور اندونزی: بالی از زیباترین جزیره های جهان همواره مقصدی رویایی برای شما خواهد بود. بخصوص اگر در حال برنامه ریزی برای یک سفر ماه عسل هستید.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره بالی

2- جزیره ایسکیا در کشور ایتالیا: همانطورکه می دانید هم اکنون کشور ایتالیا یکی از آسان ترین کشورها برای دریافت ویزای شنگن است. در میان شهرهای دیدنی ایتالیا جزیره ایسکیا یکی از زیباترین مکان ها به شمار می آید. شهرهای توریستی ایتالیا تنها در ونیز و میلان و چنین شهرهایی خلاصه نمی شود.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره ایسکیا

3- جزایر کشور مالدیو: جزایر کوچک و بزرگ کشور مالدیو بهترین مکان برای استراحت و بدست آوردن آرامش محسوب می شود. البته سفر به این کشور هزینه پایینی نخواهد داشت. اما بی شک ارزشش را دارد. هتل های روی آب مالدیو نظر هرکسی را به خود جذب خواهد کرد.

زیباترین جزیره های جهان

مالدیو

4- جزیره سانتورینی در کشور یونان: چشم اندازهای خیره کننده در جزیره سانتورینی چند وقتیست که توجه گردشگران را به خود جلب کرده است. خانه های رنگارنگ و کلیساهای آبی رنگ دیدنی در این جزیره آن را به مکانی رویایی برای خوش گذرانی و آرامش تبدیل کرده است. البته که بناهای باستانی یونان بسیار خیره کننده و معروف سهتند اما طبیعت رویایی آن را نیز نباید از دست داد.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره سانتورینی یونان

5- جزیره بورا چای (Boracay) در کشور فیلیپین: با اینکه جزیره بوراچای جزیره ای بسیار کوچک است اما هر بار که به آن سفر کنید چیزهای جدیدی برایتان خواهد داشت. سواحل رویایی، محیطی دنج و خلوت و همچنین طبیعتی خیره کننده از جمله ویژگی های جزیره بوراچای به شمار می آیند.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره بورا چای

6- جزیره لنگکاوی در کشور مالزی: حزیره لنگکاوی تا حدی زیبا و معروف است که به عنوان یکی از محبوب ترین مفاصد توریستی در سازمان یونسکو نیز به ثبت رسیده است. در این جزیره دیدنی شما با هر بودجه ای که داشته باشید می توایند خوش گذرانی کنید.

زیباترین جزیره های جهان

لنگکاوی، مالزی

7- جزایر پی پی در تایلند: حالا دیگر کمتر کسی است که نام جزیره پی پی یا همان فی فی که به نام جزیره جیمز باند نیز شناخته می شود را نشنیده باشد. این جزیره از جمله مکان هایی است که حتما باید در لیست سفرهای شما قرار گیرد.

زیباترین جزیره های جهان

جزایر پی پی

8- جزیره کرت در یونان: جزیره کرت از زیباترین جزیره های جهان در دریای مدیترانه واقع شده و به اندازه سانتورینی شلوغ و پر هیاهو نیست. با اینکه سفر به یونان هنوز هم برای شهروندان ایرانی کار نسبتا سختی است اما همچنان می توان به آن سفر کرد.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره کرت

9- جزیره موریس: جزیره موریس در در جمهوری موریس و در جنوب غربی اقیانوس هند واقع شده است. این جزیره کاملا شناخته شده و بوده و می توان از آن به عنوان یکی از زیباترین جزیره های جهان نام برد.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره موریس

10- جزیره باهاماس: شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که جزیره باهاماس را به عنوان یکی از زیباترین جزیره های جهان معرفی کرده هتل آنتلانتیک باشد. این هتل که یک نمونه شبیه به آن در شهر دبی نیز ساخته شده از جمله معروف ترین هتل های جهان به شمار می آید.

زیباترین جزیره های جهان

جزیره باهاماس

[highlight]منبع: 10largest[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.