چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۹۶ - ۱۰:۲۲
زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷

زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ و انتخاب آن ها را در میان تنوع مختلف خودروهای تولیدی در سراسر دنیا چندان کار آسانی نیست چرا…

زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ و انتخاب آن ها را در میان تنوع مختلف خودروهای تولیدی در سراسر دنیا چندان کار آسانی نیست چرا که این روزها سدان‌ های ۴ درب زیبای زیادی در بازار حضور دارند که انتخاب را برای نشان کردن بهترین هایش کار را کمی سخت می کند. بنابراین برای انتخاب تعدادی از آن ها با میهن پست همراه شوید.

زیباترین خودروهای سدان‌ اگر چه همیشه در لیست تولیدی کمپانی های مطرح و البته در ردیف برندهای لوکس قرار داشته اند اما چندین نمونه‌ ی سطح میانی خودروهای سدان‌ نیز در این لیست قرار دارند .

در میان زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ ، اینفینیتی Q50 سدانی چشم نواز است چرا که این خودرو طراحی جذابی دارد که باعث متمایز شدن آن از بسیاری از سدان های دیگر می‌شود. استایل شیک و ارگانیک خودرو پس از گذشتن سال‌های زیاد نیز در اذهان ماندگار خواهد شد. اینفینیتی Q50 به آسانی یکی از زیباترین سدان ها در محدوده قیمتی خود است.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

اینفینیتی Q50

آلفارومئو جیولیا نیز یکی از زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ است چرا که بازگشت آلفارومئو به آمریکا با مدل ۴C کوپه استارت خورد؛ یک خودروی اسپورت که طرفداران زیادی را پیدا نکرد؛ اما به جای آن سدان جیولیا نقش سطح میانی خود را با استایل جذاب ایتالیایی و نمای جلوی خاص آلفارومئو ایفا کرد. این خودرو در تریم های متفاوتی عرضه می‌شود اما نسخه کاملاً مجهز کوادروفولیو دارای نمای جلوی گیرا با ورودی‌های بزرگ‌تر هوا است که نمایی واقعاً دیوانه‌وار ایجاد کرده است.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

آلفارومئو جیولیا

در میان زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ نام سدان لینکلن کانتیننتال هم آمده است خودرویی که مئت ها از این دور خارج شده بود اما به نظر می‌رسد لینکلن بازگشته است. کانتیننتال جدید ثابت می‌کند این خودروساز آمریکایی می‌تواند خودروهای جذابی بسازد، حتی اگر طراحی‌های آن کمی محافظه‌کارانه باشند. شاید لینکلن آن را بهترین بنامد و بگوید کانتیننتال یک خودروی خونسرد، جذاب و یک کانتیننتال است؛ و البته با خودرویی بدون استایل بسیار گیرا طرف هستیم. تنها یک بدنه‌ی روان با خطوط جذاب.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

لینکلن کانتیننتال

استون مارتین با طراحی رپید ۴ درب کاری هوشمندانه انجام داده است. این خودرو اساساً دو درب اضافی را در بدنه جای داده و تا حد امکان استایل یک استون مارتین را حفظ کرده است. نتیجه‌ی کار یکی از جذاب‌ترین سدان های حال حاضر است. البته مطمئن هستیم این برند بریتانیایی آرزو دارد فروش رپید S بهتر باشد.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

استون مارتین

آئودی RS7 و طراحی زیبای آن هم توانسته است خودش را در میان زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ جای دهد . اگر چه علاقه مندان به خودروهای لوکس همیشه به شوخی می گویند تمامی خودروهای آئودی یک شکل هستند ؟ اما باید اعتراف کرد که بله ، تا حدودی این اظهار نظر درست است اما درباره‌ی RS7 چیز خاصی وجود دارد. آئودی اولین خودروسازی نیست که خودروی ۴ درب و کوپه ساخته اما بی‌شک یکی از بهترین خودروسازان در این زمینه بوده است. محصول آئودی با پا گذاشتن جا پای مرسدس CLS، دارای خطوط جذاب‌تر و شناورتری بوده و اگرچه نمای جلوی آن قابل‌شناسایی‌تر است اما نمای عقب اسپورت بک واقعاً متمایز و جذاب است.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

آئودی RS7

مازراتی گیبلی را هم نمی توان در این لیست جای نداد ، گیبلی در مقایسه با کواتروپورته کوچک‌ تر بوده و قطعاً شیک‌تر و اسپورت تر نیز هست. شاید این خودرو به پای ساخته‌های فراری نرسد اما جذابیت منحصربه‌فرد یک مزراتی را داشته و در بازار سدان های لوکس پرفورمنس موردی متمایز است.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

مازراتی گیبلی

زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ را اگر دور هم جمع کرده ایم با احترام خاصی باید حساب مرسدس ای ام جی CLS63 را مابقی جدا کرد . هر جند که برخی افراد معتقدند مرسدس CLS اولین بار کلاس ۴ درب کوپه را افتتاح کرد و هنوز هم یکی از زیباترین خودروهای این کلاس است. CLS تریم‌های زیادی دارد اما گیراترین تریم CLS63 است. البته مدل ارزان‌تر CLA نیز تولید می‌شود که چندین شاخصه طراحی CLS را با خود به همراه دارد.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

مرسدس ای ام جی CLS63

جدیدترین نسل کادیلاک ATS-V نه تنها زیباست بلکه در برابر بهترین‌های ژرمنی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. کادیلاک توانسته بالانسی مناسب بین اسپورت و لوکس بودن ایجاد کند و در عین حال از نظر طراحی نیز به ریشه‌های آمریکایی خود وفادار بماند.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

کادیلاک ATS-V

درست همانند لینکلن کانتیننتال ، ولوو S90 هم از آن دسته از سدان هایی نیستکه شما را میخکوب کند. چرا که طراحی این خودرو در واقع کمی خونسرد بوده و خطوطی واضح و پروفایلی جذاب دارد. زبان طراحی ولوو در کل مدل‌های تولیدی گسترش یافته و این چیز خوبی است. شاید ولوو راه زیادی برای رقابت کامل با آئودی، مرسدس و ب‌ام‌و در پیش داشته باشد اما حداقل طراحی آن در مسیر صحیحی حرکت می‌کند.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

ولوو S90

ارزان‌ ترین خودروی حاضر در لیست زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ مزدا ۶ است. شاید طراحی آن کمی قدیمی باشد اما هنوز هم آن را دوست داریم و همین خودرو نشان می‌دهد که یک طراحی خوب بعد از گذشت چند سال چگونه می‌تواند ماندگار باشد. طراحی خودرو گران‌بهاتر از بهای خودرو بوده و هم حس تجمل و هم حس اسپورت بودن را عرضه می‌کند. با توجه به وجود رقبایی چون هوندا آکورد و تویوتا کمری، خوشحالیم می‌بینیم مزدا ۶ از نظر طراحی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017زیباترین خودروهای سدان‌ سال 2017

مزدا ۶

 

[highlight]منبع[/highlight]    autoguide

6 دیدگاه برای “زیباترین خودروهای سدان‌ سال ۲۰۱۷ به روایت تصویر”

 1. باقر گفت:

  اسماشون چرا طولانیه!

 2. كاظم گفت:

  مزدا ۶ ارزون ترین خودروشون هست پس بقیه چند قیمتن😑

 3. سينا گفت:

  آئودی رنگش فوق العاده خاصه

 4. حسن گفت:

  دقیقا درست گفته ولوو خیلی خونسرد و آروم بنظر میاد 😄

 5. شاهين گفت:

  تلفظ لغات ماشین های اول سخته خیلی 😐
  ولی به خود ماشینم میاد 😍

 6. سپهر گفت:

  عجب ماشین هایی 👍👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.