زیبایی های دریا
تصاویری از زیبایی های دریا

زیبایی های دریا از دریچه دوربین ملوان پاپسکیو سزار گابریل

ملوان پاپسکیو سزار گابریل از سال ۱۹۹۲ یک دریانورد حرفه ای بوده است . اما به یکباره در سال ۲۰۱۰ به دنیای عکاسی علاقمند شده و وارد این هنر جذاب می شود . او حالا زیبایی های دریا را به تصویر کشیده . در ادامه تعدادی از برترین عکس های اور را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم . با میهن پست همراه شوید .

زیبایی های دریا به دلیل تغییرات لحظه ای آب و هوایی در آن بی نظیر است . ملوان پاپسکیو سزار گابریل نیز دقیقا به همین دلیل علاقمند به عکاسی از زیبایی های دریا شده است . او در این مجموعه از تصاویرش از از روسیه گرفته تا دریاهای مناطق گرمسیری عکاسی کرده .

اما شاید جالب باشد که بدانید ملوان کسی است که در هدایت یا کمک در عملیات تعمیر و نگهداری و یا خدمات در شناور ها بر روی آب و در بندرگاه‌ ها نقش دارد. این اصطلاح در مورد دریانوردان حرفه‌ ای، کارکنان نظامی و سربازان شاغل در نیروی دریایی، ملوانان تفریحی و ملوانان ماهیگیر کاربرد دارد و دریانوردی نیز دانش و مهارت شناور بودن و ناوبری و جهت‌ یابی بر روی دریا ها و توده‌ های بزرگ آب است. کسانی که به این فن می‌ پردازند دریانورد نامیده می‌ شوند. مجموعه‌ ای از مهارت‌ ها و رشته‌ ها برای دریانوردی لازم است از جمله ناوبری ، هواشناسی ، کشتی‌ رانی ، کار با طناب و گره‌ ها ، کار با موتور های دریایی ، عملیات بندرگاهی ، آتش‌ نشانی ایمنی و نجات و پاپسکیو سزار گابریل با وجود داشتن همه این توانایی ها وارد دنیای عکاسی شده است . تصاویری که این هنرمند تهیه کرده همگی با دوربین های قدرتمند تهیه شده اند و از نظر بسیاری از کارشناسان نیز جز حرفه ای ترین عکس های گرفته شده از دریا به حساب می آیند . پیشنهاد می کنم اگر شما ذهنتان خسته است و نیاز به ترمیم و آرامش دارد به این تصاویر از زیبایی های دریا و آفرینش نگاهی داشته باشید .

باهم در میهن پست تصاویری از زیبایی های دریا از دریچه دوربین ملوان پاپسکیو سزار گابریل را تماشا می کنیم .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*