سه شنبه، ۳۰ خرداد ۹۶ - ۱۰:۰۴
زیر دریایی تفریحی Neyk (2)

زیر دریایی تفریحی Neyk در حالی از آن به عنوان قایق تفریحی لاکچری نیز یاد می کند آیا از قایق تفریحی با امکاناتی که…

زیر دریایی تفریحی Neyk در حالی از آن به عنوان قایق تفریحی لاکچری نیز یاد می کند آیا از قایق تفریحی با امکاناتی که دارد شاید هیچگاه سرنشین خود را خست نکند. با این حال اگر شما هم از مسافرت ها تکراری خسته شده اید و یا این که از گردش با هلیکوپتر شخصی خود لذت نمی‌برید؟به زودی می‌توانید صاحب یک زیر دریایی لوکسی همچون زیر دریایی تفریحی Neyk شوید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

زیر دریایی تفریحی Neyk در حالی می تواند سورپرایزی خاص برای ثروتمندان به شمار آید که هلندی‌ ها در حال ساخت یک زیردریایی لوکس با همه امکانات رفاهی و با طول 18 متر هستند که می‌تواند تا عمق 500 متری اقیانوس سفر کند.

با این حال هلندی‌ ها سال آینده از زیر دریایی تفریحی Neyk  رونمایی خواهند کرد که دارای یک سالن وسیع با جایگاه نوشیدنی، کتابخانه، یک آشپزخانه کامل و قابلیت پذیرایی از 20 مهمان است.

زیر دریایی تفریحی Neyk از لحاظ فنی 18 متر طول و قابلیت تا عمق 500 متری رفتن به اعماق اقیانوس را دارد. دارای یک موتور تقریبا بی‌صدا است که چابکی یک کوسه شکاری را به این زیردریایی می‌دهد.

زیر دریایی تفریحی Neyk در هلند ساخته می‌شود و انتظار می‌رود در ماه ژانویه 2018 از آن پرده‌برداری شود و از مشخصه خاص آن نیز این است که دماغه Neyk شفاف و شیشه‌ ای طراحی شده تا مسافران آن از یک نمای 270 درجه از اعماق اقیانوس بهره‌مند باشند.

جالب است بدانید که سیستم نور و روشنایی و تهویه این زیردریایی بسته به دلخواه و انتخاب هر کدام از مشتریان تعبیه خواهد شد و البته Neyk حاصل همکاری دو شرکت Ocean Submarine و Rolls-Royce است و این قایق تفریحی کالچری هنوز قیمت‌گذاری نشده اما شواهد نشان می دهد که این قایق خاص مطمئنا قیمت سرسام آوری خواهد داشت.

با هم در میهن پست تصاویری از زیر دریایی تفریحی Neyk را تماشا می کنیم

[highlight]منبع[/highlight]   thesun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *