پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۴

 آرژانتين در سومين ديدار خود در جام جهاني موفق شد با نتيجه 3 بر 2 نيجريه را شکست دهد تا به عنوان تيم…

 آرژانتين در سومين ديدار خود در جام جهاني موفق شد با نتيجه 3 بر 2 نيجريه را شکست دهد تا به عنوان تيم نخست به مرحله بعد راه يابد.

آلخاندرو سابه‌يا سرمربي آرژانتين پس از صعود تيمش به دور يک هشتم جام جهاني گفت: نيجريه تيم سرسخت و فيزيکي‌اي برابر ما نشان داد که از مهاجمان سريعي بهره‌مند است اما توانستيم از ضعف‌هاي اين تيم در دفاع استفاده کنيم و به گل برسيم. در نيمه دوم هدف تيم من کاملاً مشخص بود که آن کنترل توپ و نگه‌ داشتن آن در مرکز زمين بود که موفق به انجام آن شديم.

سرمربي آرژانتين درباره مصدوميت آگرو گفت: آگرو پيش از اين ديدار مشکل عضلاني داشت و فردا قرار است پزشکان تيم پاي او را مورد مداوا قرار دهند.

مسي را نيز به اين خاطر تعويض کردم که مي‌خواستم استراحت کند. او مشکل خاصي ندارد. تيمم بازي به بازي بهتر مي‌شود. زدن سه گل در اين ديدار کار آساني نبود که موفق به انجام آن شديم.

سرمربي آرژانتين در پايان در مورد نقاط ضعف و قدرت اين تيم در جام بيستم گفت: ما براي کامل شدن به زمان نياز داريم. در کل نسبت به بازي قبل بهتر شديم. دوست ندارم درباره بازيکني صحبت کنم. حمله از دفاع و دفاع در حمله چيزهايي است که مي‌خواهم در بين بازيکنانم رشد دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.