شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان جدید حوزه علمیه الزهرا(س) خواهران پلدختر ظهر شنبه با حضور محسن خلج سرپرست معاونت اداری – مالی مرکز…

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان جدید حوزه علمیه الزهرا(س) خواهران پلدختر ظهر شنبه با حضور محسن خلج سرپرست معاونت اداری – مالی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور امام جمعه حسن آباد فشافویه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان پلدختر افتتاح شد.

امام جمعه پلدختر در حاشیه آیین افتتاح ساختمان جدید حوزه علمیه خواهران این شهر به خبرنگاران گفت: ساختمان این حوزه در دو طبقه با مساحت دو هزار و 600 مترمربع ساخته شده است.

حجت الاسلام علی محمد لروند افزود: عملیات اجرایی این ساختمان حوزه علمیه در سال 1386 آغاز شده و دارای 9 کلاس 50 مترمربعی، یک کتابخانه، یک سالن چند منظوره، و نمازخانه است.

وی اعتبار هزینه شده برای ساخت ساختمان حوزه علمیه الزهرا(س) پلدختر را 10 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این اعتبار از محل اعتبارات مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تامین شده است.

امام جمعه پلدختر اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری 120 طلبه خواهر با 6 استاد در این حوزه علمیه مشغول به تحصیل و تدریس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *