دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان دو طبقه مسکونی- تجاری واقع در بلوار طالقانی شمالی شهر کرج جنب پارک شرافت، ظهر امروز دوشنبه با…

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان دو طبقه مسکونی- تجاری واقع در بلوار طالقانی شمالی شهر کرج جنب پارک شرافت، ظهر امروز دوشنبه با صدای انفجار فرو ریخت.

با تخریب این ساختمان که در حاشیه بلوار طالقانی شمالی واقع است، نیروهای امدادی با حضور در محل تلاش خود را برای جستجوی فرد یا افراد زیر آوار مانده آغاز کردند.

آرش رحمتی معاون مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس استان البرز درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار مهر، گفت: این حادثه حدود ساعت 12 و 20 دقیقه ظهر امروز در بلوار طالقانی شمالی رخ داد که به علت گودبرداری غیراصولی، یک ساختمان دو طبقه در جوار محل گودبرداری ریزش کرد.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه یک مرد 65 ساله فوت کرد و به رغم اینکه کادر درمانی فوت این مرد را در همان محل تایید کرد اما به علت جو هیجانی حاکم بر محل ،متوفی برای تشخیص دقیق تر به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شد که آنجا نیز مرگ وی تایید شد.

این مسئول با اشاره به گودبرداریهای غیراصولی و خطراتی که جان شهروندان را تهدید می کند خواستار نظارتهای دقیق تر بر ساخت و سازها شد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.