دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۲

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفـت: در ساعت 15و 35 دقیقه عصر امروز در پی…

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفـت: در ساعت 15و 35 دقیقه عصر امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 از آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی 4 طبقه مطلع شدند و بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودرو تنفسی عازم محل حادثه در خیابان سراج شدند.

وی ادامه داد: این حادثه در طبقه اول یک ساختمان 4 طبقه رخ داده بود که یک واحد 60 متری کاملأ شعله ور و دود فراوانی نیز طبقات بالایی را فراگرفته بود و همچنین چند تن از ساکنان در ساختمان محبوس شده بودند.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند و در مراحل اولیه یک پسر 5 ساله را به همراه پدر 40ساله که به شدت دچار دود گرفتگی و سوختگی شده بود از میان شعله‌های آتش خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی در ادامه تصریح کرد: سه خانم که از اعضای دیگر خانواده بودند دچار دود گرفتگی شده بودند که بلافاصله توسط تکنسین‌های اورژانس در محل درمان شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود:‌ آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش محل را ایمن سازی کردند و عملیات را تا ساعت 16:45 به پایان بردند.

این مقام مسئول در آتش نشانی خاطرنشان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی می‌باشد.

گفتنی است : آتش سوزی منزل مسکونی 5 مصدوم بر جای گذاشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.