پنجشنبه، ۱۳ آبان ۹۵ - ۰۴:۵۳
ساخت آثار هنری با هیزم

ساخت آثار هنری با هیزم در نقاط مختلف دنیا در حالی توسط افراد خوش ذوق و با سلیقه انجام می شود که بیشتر…

ساخت آثار هنری با هیزم در نقاط مختلف دنیا در حالی توسط افراد خوش ذوق و با سلیقه انجام می شود که بیشتر آن ها به دلیل عدم دسترسی سازندگانش به شبکه های اجتماعی از نگاه مردم دور می ماند و گاهی نیز همیشه اینطور نیست و تصاویر آن به دست رسانه ها می افتاد . در این میان تصاویری را که در میهن پست تماشا می کنید از نقاط مختلف جهان تهیه شده و نشان می دهد افرادی که در حال زندگی در جنگل هست دارای ذوق هنری زیادی در انجام هر کاری هستند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

زندگی در جنگل در کنار تمامی مزایایی که دارد از جمله استفاده از هوای پاک طبیعت و همچنین دوری از شلوغی های شهر معایب و بهتر یگویم دردسر های بزرگی هم دارد. بطور مثال هر کس قبل از شروع فصل زمستان باید برای خودش هیزم تهیه کند سپس آن ها را در جایی ذخیره کرده و در روز های سرد سال آن ها را بسوزاند .

ساخت آثار هنری با هیزم  اگر چه ذوق، سلیقه و مهمتر از همه حوصله خاصی می خواهد چرا که خلق چنین آثاری بسیار دشوار بوده  و تهیه مصالح برای آن باید با برش های دقیقی انجام شود ولی اما انجام دادن هر کاری اگر از روی عشق و علاقه باشد اصلا سخت و نفس گیر نخواهد بود.

تصاویری که امروز در خصوص  ساخت آثار هنری با هیزم برای شما جمع آوری کرده ایم مربوط به افراد خوش ذوق و هنرمندی است که هیزم های جمع آوری شده خودشان را بصورت آثار هنری زیبایی در آورده اند .

آن ها با ذوق هنری بسیار بالایی که داشته اند ، هر کدام یک طرح مورد علاقه خود را انتخاب کرده و هزیم ها را طبق آن در جای مناسب جایگزاری کردند و نتیجه این شد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید .جالب است بدانید برخی از آنها بصورت سالیانه گالری هایی را هم از این آثاری که ساخته اند ایجاد می کنند .

شاید ساخت آثار هنری با هیزم از نظر بعضی کاملا پوچ و بیهوده بنظر برسد چرا که احتمالا بعد از زمستان دیگر اثری از این آثار وجود نخواهد داشت اما از نظر من ساخت آثار هنری با هیزم خلاقیت بسیار جالبی بوده و می تواند برای شما هم الهام بخش باشد .

با هم در میهن پست تصاویر دیدنی از ساخت آثار هنری با هیزم را تماشا می کنیم.

 

10 دیدگاه برای “ساخت آثار هنری با هیزم در نقاط مختلف دنیا را در میهن پست تماشا کنید”

 1. اتوسا گفت:

  چه ایده جالبی

 2. نرگس گفت:

  با سنگ هم میشه این کار رو کرد

 3. الهه گفت:

  چه خوش ذوق و سلیقه

 4. واحدی گفت:

  اصلا هم پیچ و بیهوده نیست

 5. یاسر گفت:

  به من که ایده داد

 6. بیتا گفت:

  چه خلاقیتی چه ابتکاری محشره

 7. شادی گفت:

  چه شاهکار بینظیری

 8. ستایش گفت:

  چه خوب میشه از این اثرات برای تغییر چهره شهری استفاده کنیم

 9. مستانه گفت:

  چه استعدادی.ابتکار زیبایی هست

 10. یلدا گفت:

  مطمینا این اثار طرفدارای زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *