سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۰۳:۰۶

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: ساخت شهرک طلا و جواهر مشهد از سه سال گذشته مطرح بوده و در حال حاضر…

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: ساخت شهرک طلا و جواهر مشهد از سه سال گذشته مطرح بوده و در حال حاضر در مرحله توافقات اولیه است.

باقر معبودی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان، بیان کرد: قرار است با ساخت شهرک طلا و جواهر تمامی کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی ساخت طلا و جواهر مشهد در یک مکان جمع شوند تا بتوانند از تجهیزات موجود به طور مشترک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه ساخت شهرک طلا و جواهر در تمامی استان‌ها مطرح است، افزود: متاسفانه به دلیل سخت‌گیری سازمان‌های مرتبط هنوز این شهرک‌ها احداث نشده‌اند.

معبودی‌نژاد با اشاره به اینکه در ابتدا قرار بود این شهرک با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ساخته شود، بیان کرد: پس از گذشت مدتی به دلیل مشکلات موجود، شرکت‌های خصوصی از سرمایه‌گذاری در این شهرک منصرف شدند. در حال حاضر و پس از گذشت سه سال شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با ساخت این شهرک موافقت کرده و این پروژه در حال حاضر در مرحله توافقات اولیه است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد تصریح کرد: قرار است این شهرک در مجاورت نمایشگاه بین‌المللی مشهد و انتهای بلوار وکیل‌آباد ساخته شود اما در خصوص واگذاری زمین هنوز در حال مذاکره‌ایم.

وی اظهار کرد: با ساخت این شهرک گام مهمی در حوزه ساخت طلا و جواهر برداشته می‌شود و بخش زیادی از مشکلات این حوزه حل خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.